Rüyada Eyer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eyer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eyer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eyer görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eyer görmek ne anlama gelir? Rüyada Eyer nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eyer dini rüya tabirlerinde Eyer anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-iSîrîn: Rüyada eyersiz binekgörmek; kötüye, eyeri olan binek ise, hayvanın üzerine binen kişiye göre iyiveya kötüye tabir edilir.

Eyer satın almak;evliliğe, bol miktarda gelir elde edeceğinize ve mirasa konacağınıza…

Eyerinizin kırıldığını veyayok olduğunu görmek; eşinizin öleceğine veya hastalanacağına…

Eyerinizin altın veya gümüşlebezendiğini görmek; eşinizin bencil, kibirli ve dinî konularda hassasiyetgöstermeyen biri olduğuna…

Gösterişsiz siyah bir eyerinizolduğunu görmek; eşinizin dindar, takvalı ve emanettar biri olduğuna işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Eyerin üzerine binmek iş ve maksattaki başarıya, Semer, palan ve eyer gibi şeyler hayvan üzerinde görülmez ise evin hanımına, Eyer bazen asil ve varlıklı bir kadına, yöneticiye, hayvan ve araç türünden binite, Eyerin kırılması yahut paramparça olması işllerin bozulmasına yahut hanımının vefatına, Hayvanın semer, eyer ve palan gibi üserine vurulan şeyleri çıkarmak eşiyle arasında meydana gelecek bir tartışmaya yahut kazanç vasıtalarında meydana gelecek olumsuzluklara, Hayvana eyer, palan vb. vurmak yolculuğa, güzel eşyaya, Semer vs. altında görülen keçe üzüntü ve kederin, zorluk ve sıkıntının geçmesine, Eyer örtüsü gösterişli ise mülk ve saltanata, kirli ve gösterişsiz ise itaatsizliğe ve bunun sonucu gelecek azaba; Eyer, semer vb gibi şeyler yapan kimseyi görmek nikah kıyan kimseye, kırıkçı- çıkıkçıya, ihtiyatlı ve işlerini sağlam tutan kimseye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna