Rüyada Erik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Erik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Erik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Erik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Erik görmek ne anlama gelir? Rüyada Erik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Erik dini rüya tabirlerinde Erik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Kırmızı veya kara erik;mevsiminde görmüşseniz, mal ve isteğe…

Sarıerik; hastalığa...

Tatları hoş olan sarı,kırmızı ve kara erik almak ve bunları yemek; eriklerin miktarınca mal eldeedeceğinize ve muradınıza ereceğinize…

Mevsimi olmadığı halde sarıerikyemek; üzüntü, sıkıntı, bela ve husumete işarettir. Tabir bakımından ekşierik görmek daha iyidir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda ve vaktinde erik görmeniz, rızık temini ile ya da kaybolmuş bir yitiğin bulunması ile tabir olunur. Kişinin rüyasında ve mevsimi dışında erik görmesi; o kimsenin bir hastalığa yakalanacağına ya da üzüntü ve kedere maruz kalacağına, hasta bir kimsenin rüyasında erik yediğini görmesi ise; o hastanın şifa bulacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Mevsiminde görülen erik bir yitiğin bulunması yahut rızka, Hastanın erik yemesi şifa bulmasına, Mevsimi dışında görülen erik üzüntü, keder ve hastalığa delalet eder.


Seyyid Süleyman : Mevsiminde kırmızı yahut siyah ve aynı zamanda tatlı erik görmek; mal husulüne delalettir. Sarı erik; hastalık, hüzün ve düşmanlıktır.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Rüyasında erik yiyen, hasta ise, şifa bulur. Hasta değilse sağlıklı yaşamaya devam eder.


MollaCami Tabiri : Vaktinde görülmesi rızıktır. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalık yahut üzüntü ve kederdir. Hasta, rüyasında erik yediğini görse hastalığı iyileşir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna