Rüyada Ense Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ense Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ense Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ense görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ense görmek ne anlama gelir? Rüyada Ense nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ense dini rüya tabirlerinde Ense anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada ensenize tokatatıldığını ve ensenizin kabardığını görmek; vuran kişiden menfaat eldeedeceğinize…

Ensenizde çok tüy olduğunugörmek; borçlanacağınıza…

Ensesindeki tüyleri tıraşettiğinizi görmek; borçtan kurtulacağınıza işarettir.

» İbrahim:Ensenize tokat attıklarını ve ensenizin kanadığını görmek; biriyle sorunyaşayacağınıza ve bundan zarar göreceğinize işarettir.

» CabirMağribî: Bir kimsenin yüzünün ensesine döndüğünü görmek; o kimsenin münafıkolduğuna işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Normal, sağlıklı ve dolgun ense güç ve çetin işlerin üstesinden gelmeye, mali durumun iyileşmesine, Zayıf, yaralı yahut şeklen çirkin olan ense borca, zillete ve korkuya, Ensesini tıraş ettirmek borcunu ödemeye, Birinin ensesine dikkatle bakmak o kimseniin ayıbını aramaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Boyun.


MollaCami Tabiri : Rüyada boyun mülke işarettir. Rüyada ense görmek, kötülemek, ilerlemek, gerilemek, izzet, zillet ya da borç gibi adamın arkasından söylenen şeylere işarettir.Ensenin kalın ve beyaz veya güzel kokulu yahut berrak ve parlak bir nur yada demirden olması gibi, hayra işaret eden bir şeyin meydana geldiğinin görülmesi, şükür etmesine işarettir. Eğer bu rüyayı gören mütevelli isc, kadri yücelir veya borcunu öder. Eğer ensesini aşağı bükmüş veya ensesinde yara, çıban ya da pranga gibi şey bulunduğu görülse, bu rüya o kimsenin zelil, hakir, korkulu olmasına ve borçlanacağına işarettir.Bazen de görülen ense, kişinin ayıp ve kusurlanı bileceğine işarettir. Bir kimse rüyada ensesinin kalın olduğunu görse, o kimsenin kendi hakkında Allah (C.C.) in takdir ettiği şeye sabır ve tahammül etmesine işarettir. Rüyada ensesinin kalın olduğunu gören kimse kaçar. Rüyada ensesinde kıl olduğunu gören kimsenin, malı olduğu halde borçlu olduğunu eğer ensesinde kıl olmasa, onun iflas ettiğine işarettir.Rüyada ensesinin kılını traş ettiğini gören kimse, üzerinde bulunan emaneti yerine teslim eder ve borcunu öder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna