Rüyada Elmas Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Elmas Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Elmas Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Elmas görmek ile alakali tabirler, Rüyada Elmas görmek ne anlama gelir? Rüyada Elmas nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Elmas dini rüya tabirlerinde Elmas anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema: Elmasgörmek; iyi bir geleceğiniz olacağına…

Birkaç elmasa sahipolduğunuzu görmek; maddî durumunuzun iyi olacağına işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada elmas görülmesi; kibirli ve gösterişi seven ve hiçbir özelliği de olmayan bir kadınla yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir elmas yüzük satın alıp parmağına taktığını görmesi; böyle bir kadınla evleneceğine, kişinin rüyasında bir elmas yüzüğü parmağından çıkarıp bir başkasına verdiğini görmesi; o kişinin hanımını boşayacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Elmasçı görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Pırlanta.)


Seyyid Süleyman : elmas ve pırlanta görmek; mağrur ve kibirli, görünüşünden başka hiç bir meziyeti olmayan muzır, eziyet eden, debdebeye, gösterişe meyilli bir kadın ile tabir olunur. Bir elmas yüzük alıp parmağına takan, böyle bir kadınla evlenir. Yüzüğü parmağından çıkarıp birine veren; karısını boşar. Kadın başkasıyla evlenir. Lekesiz parlak taş; güzel kadına, lekeli ve donuk elmas ise; çirkin kadına delalet eder.
Bazıları demişlerdir ki: Rüyada elmas ve pırlanta görmek iyi değildir. Çünkü faydasızlığa, gösterişe, tantanaya ve dışarıya meyilli olmaya işarettir. Bir rivayete göre birçok elmasa malik olan; ihtiyaca duçar olur.
Kirmani demiştir ki: Rüyada elmas ve pırlanta ile yapılmış süslenmiş zinetler görmek, erkek için üzüntü, kadın için ferah ve sevinçtir.


MollaCami Tabiri : Rüyada elmas görmek mağrur, kibirli, görünüşten başka hiç bir meziyeti olmayan, gösterişe yönelen bir kadına işarettir. Bir elmas yüzük alıp parmağına taktığını gören, böyle bir kadın ile evlenir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna