Rüyada Eldiven Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eldiven Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eldiven Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eldiven görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eldiven görmek ne anlama gelir? Rüyada Eldiven nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eldiven dini rüya tabirlerinde Eldiven anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Birine hediye etmek üzere eldiven almak; biri hakkında yersiz iddiada bulunacağınıza…

Eldivengiymek; mutluluğa…

Elinizdeeldiven olduğunu görmek; itibar kazanacağınıza…

Yırtık eldivengörmek; itibar görmeyeceğinize…

Eldiveninizikaybetmek; bir kavga veya tartışma yaşayacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada eldiven görülmesi genel anlamda yenilikle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında eldiven giydiğini görmesi; o kimsenin birtakım yeni kimselerle tanışarak yeni dostlar ve arkadaşlar kazanacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında eldiveni elinden çıkarıp cebine koyduğunu görmesi; o kimsenin bir anlıkta olsa üzüntülerini bir kenara bırakarak eğlenmek istediğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında eldivenin tekini kaybettiğini görmesi, o kimsenin eşi ile arasında küçük bir tartışma çıkacağına, eldivenlerin ikisini birden kaybettiğini görmesi; o kimsenin arkadaşlarından veya eşinden ayrılacağına delalet eder. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Rüyada eldiven görülmesi; sır saklama ile tabir edilir. Kişinin rüyasında eldiven giydiğini görmesi; kendisine emanet edilen bir sırrı saklayacağına, rüyanızda eldivenli bir eli sıktığınızı görmeniz; başkasının bir derdini dinleyip ona çare aradığınıza, rüyanızda bir başkasının sizin eldivenli elinizi sıktığını görmeniz; bu rüyanın aksine tabir edilir. Rüyanızda bir dükkândan bir çift eldiven satın aldığınızı görmeniz; sizin kötü bir olayla karşılaşacağınıza işaret şeklinde yorumlanır. Bir kimsenin yolda giderken bir tek eldiven bulduğunu görmesi; o kimsenin bir olaya tanıklık yapmak maksadıyla mahkemeye çağırılacağına, kişinin rüyasında eldivenini kaybettiğini görmesi; o kimsenin bir davası varsa kazanacağına veya batakta bulunan bir malını kurtaracağına işaret eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada eldiven giymek mümtaz şahsiyetler arasında mühim bir yer edineceğine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna