Rüyada Ejderha Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ejderha Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ejderha Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ejderha görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ejderha görmek ne anlama gelir? Rüyada Ejderha nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ejderha dini rüya tabirlerinde Ejderha anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Büyük bir ejderha görmek; zalim yöneticiye…

Ejderha görmek; dalkavukama azılı bir düşmanla karşılaşacağınıza ve bu kimseden asla gaflet etmemenizgerektiğine…

Ejderha yakaladığınızıgörmek; büyük bir kitlenin hâkimi ve yöneticisi olacağınıza işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Ejderha görmek; büyük birdüşmana veya şiddetli bir düşmanlığa…

Ejderhayasahip olmak; tüccarlar arasına girmeye…

Ejderhayla savaşmak ve onumağlup etmek; düşmanınızla mücadele edeceğinize ve onu alt edeceğinize…

Ejderhayı öldürmek ve etiniyemek; düşmana galip geleceğinize ve mal yığacağınıza işarettir.

» CabirMağribî: Ejderhanın sizi yuttuğunu görmek; düşmanınızın sizi öldürmesindenendişe ettiğinize…

Ejderhanınomzunuza oturduğunu ve size itaat ettiğini görmek; büyük bir düşmanınızınsize boyun eğeceğine ve işinizin düzene gireceğine işarettir.

» ÇağdaşUlema: Ejderhayı efsanevî bir yaratık olarak görmek; saygın şahsiyetlertarafından destek alacağınıza…

Ejderhayı öfkeli görmek;zarara uğrayacağınıza…

Ejderha tarafındanyaralanmak; güçlü bir düşman tarafından tehdit edileceğinize…

Ejderha öldürmek; sıkıntıdankurtulacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Ejderha, dehşetli ve heybetli sultana, yahut yakıcı nara delalet eder. Ejderhanın bir yahut üç başı varsa daha eşeddir. Hastanın rüyada ejderha görmesi, ölümüne delalet eder. Bir kadın rüyada ejderha doğurduğunu görse kötürüm bir çocuk doğurur. Çünkü ejderha sürüklenerek yürümektedir.
Ejderhanın kendisini suya çektiğini gören kimseye, sultan tarafından yahut Allah (C.C.) tarafından ya da reisi tarafmdan azab edilir. Kendisinin ejderha olduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur. Yahut saltanata nail olur. Ejderhanın etini yediğini gören melik tarafından mala malik olur. Ejderhanın uzunluğuna binaen, uzun müddetle de tabir edilir.
Zararsız olarak ejderhanın kendisine doğru geldiğini veya kendisine bir şeyler verdiğini yahut kendisine güzel ve fasih konuştuğunu görse, o kimse için meydana çıkacak çok hayra delalet eder. Ejderhanın tagayyur ederek adam olduğunu görmek, ordudan bir askere, ejderhanın kadın olduğunu görmek, kadın askerden bir askere delalet eder.
Ejderha, gözle görülen ve düşmanlığını gizleyen, her türlü şer ve kötülüklerin sahibi olan bir düşmana delalet eder. Ejderhanın bir, üç, dört veya yediye kadar başları varsa, her başı bir bela ve afettir. Ejderhanm başı yedi olursa o düşmanın şer ve düşmanlığının benzeri yoktur ve o düşmana takat getirmek ve onunla mukabele etmek mümkün değildir. Bir ejderhaya malik olduğunu gören, akılsız bir kimseye zafer bulur.


Diyanet Ruya : Rüyada ejderha görülmesi galibiyetle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir ejderha görmesi, o kimsenin düşmanlarına karşı zafer kazanacağına, rüyasında bir ejderha öldürdüğünü görmesi; o kimsenin rakiplerine üstün geleceğine yorumlanır. Rüyanızda bir ejderhanın size hücum ettiğini ve sizin de kaçtığınızı görmeniz; rakiplerinizin sözlerine inandığınıza, rüyanızda bir ejderhayı bir vuruşta ikiye bölerek öldürdüğünüzü görmeniz; beklenmedik bir yerden müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bu efsanevi hayvan dehşet ve şiddet ehli yöneticiye, yakacı ateşe, Birkaç başlı ejderha kötülük ve zararda aşırı giden sultana, Ejderhanın kişiyi suya doğru çekmesi dünyevi yahut uhrevi azaba, Erderha olduğunu yahut ona bindiğini görmek ehil olanlar içinn yöneticiliğe sultan tarafından gelecek dünyalığa yahut uzun ömre, Kadının ejder doğurduğunu görmesi sakat ve kötürüm bir çocuk dünyaya getirmesine, kadın takva ehli ise şerefli ve hatip bir oğlan çocuğu olmasına, Zararsız, insanla konuşan yahut ona bir şey veren ejderha hayra, Bu yaratık bazen düşmanlığını gizleyen kimseye, Çok başlı ejderha şerde ve kötülükte aşırı giden bir düşmana delalet eder.


MollaCami Tabiri : Hastanın rüyada ejderha görmesi ölümüne işarettir.Bir kadın rüyada ejderha doğurduğunu görse, sakat bir çocuk doyurur.Ejderhanın kendisini suya çektiğini gören kimseye, devlet büyüğü tararından yahut Allah (C.C.) tarafından ya da amiri tarafından eziyet edilir. Kendisinin ejderha olduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur. Yahut güç ve otorite elde eder.Ejderhanın etini yediğini gören kimse, bir mala sahip olur.Zararsız olarak ejderhanın kendisine doğru geldiğini veya kendisine bir şeyler verdiğini yahut kendisiyle konuştuğunu görse, o kimse için meydana çıkacak çok hayra işarettir. Ejderhanın adam olduğunu görmek, ordudan bir askere, ejderhanın kadın olduğunu görmek, kadın askerden bir askere işarettir.Ejderha, gözle görülen ve düşmanlığını gizleyen, her türiü şer ve kötülüklerin sahibi olan bir düşmana işarettir. Bir ejderhaya sahip olduğunu gören, akılsız bir kimseye zafer bulur,

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna