Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Duman görmek ile alakali tabirler, Rüyada Duman görmek ne anlama gelir? Rüyada Duman nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Duman dini rüya tabirlerinde Duman anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Her yerde ateşyükseldiğini ve dünyayı duman sardığını görmek; dünyada kargaşa çıkacağına vebelaların baş göstereceğine işarettir.

» Cabir Mağribî: Bir bölgede ateş olmadanduman yükseldiğini görmek; bölge halkının ilahî azap korkusu içinde olacağınave tövbe etmeleri gerektiğine…

Evinizdenveya iş yerinizden duman yükseldiğini görmek; zalim biri tarafındanmalınıza el konulacağına işarettir.

» ÇağdaşUlema: Kara veya koyu duman görmek; mutsuzluğa…

Beyaz duman görmek; kısasüreli bir mutluluğa…

Ateşten kaynaklanan dumangörmek; güç kazanacağınıza ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında duman içinde kaldığını ve boğulma tehlikesi ile karşı karşıya bulunduğunu görmesi; o kimsenin iş veya aile hayatında birtakım sıkıntılı anların gelip çattığına ve bundan da kurtulmaya çalıştığına yorumlanır. Kişinin rüyasında dumanın yavaş yavaş etrafından çekildiğini görmesi; o kişinin içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak üzere bulunduğuna ve huzurlu günlere kavuşmasının yakın olduğuna işaretle tabir olunmaktadır.


İhya Rüya Tabirleri : Göğe doğru yükselen beyaz duman hayra, dumanın siyah ve etrafa dağıldığını görmek gizlenen bir şeyin ortaya çıkmasına, Uzaktan görülen duman uyarıya, Bacadan çıkan duman normal yollarla geçiştirilecek sıkıntıya, Evi duman kaplaması sıkıntı ve üzüntüye, DDumanlı bir yerde olduğunu görmek hile ve düzenbaz kimselerle olmaya, Göze duman kaçması geçici bir üzüntüye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sis.)


Seyyid Süleyman : Bkz. Ateş.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna