Rüyada Diken Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Diken Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Diken Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Diken görmek ile alakali tabirler, Rüyada Diken görmek ne anlama gelir? Rüyada Diken nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Diken dini rüya tabirlerinde Diken anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Diken görmenin üç tabiri vardır.

1-Borç

2-Düşmanlık

3-İş konusundazorluk.

» Müellif:Diken görmek; borca...

Biryerinize diken battığını veya birinin size diken batırdığını görmek;birinden borç alacağınıza ve batan dikenin acısı kadar o kimseden acı sözişiteceğinize…

Birinediken batırdığınızı görmek; birine borç vereceğinize ve ona acı sözsöyleyeceğinize işarettir.

» Kirmanî: Vücudunuza çok sayıda dikenbattığını ancak acı hissetmediğinizi görmek; çok borcunuzun olduğuna, ancakborçlarınızın tamamının ödeneceğine ve hiçbir zarar görmeyeceğinize işareteder.

» ÇağdaşUlema: Diken görmek; aşk konusunda sorun yaşayacağınıza…

Dikenlekendinizi yaralamak; karı-koca ilişkilerinde mutluluğa...

Dikenle yaralanmak; birdostluğunuzun sona ereceğine…

Başınızda dikenli bir taçgörmek; psikolojik sorunlar yaşayacağınıza…

Dikenli bir koruluğa düşmek;perişanlığa işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada diken görmek, haşin ve şiddetli bir adama delalet eder. Bazı tabirciler, diken, adamın savunduğu yeni bir din veya fitnedir, dediler. Bundan dolayı kendisine diken batan bir kimse, fitneye düşer veya hoşlanmadığı bir şey onu rahatsız eder.
Rüyada diken üzerine çekildiğini gören kimsenin, alacakları için borçluları tarafından mühlet istenir.
Diken, din ve dünyalıkları olmayan cahil kişilere de delalet eder.
Bazı tabirciler, dikenin, keskinliğine binaen, birtakım hastalık ve acılara, karışık ve birbirine girmiş bulunmasına binaen işlerin durgunluğuna, sertliğine binden keder ve üzüntüye, aşka ve kötü bir kimseden görülecek zulme, kadınlar dolayısıyle insana gelecek zararlara delalet eder, dediler.


Diyanet Ruya : Rüyada diken görülmesi; haşin ve şiddetli bir kimseye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında üzerine diken battığını görmesi; o kimsenin fitneye maruz kalacağına veya hoşlanmadığı bir şeyden rahatsız olacağına işaretle tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Kaba ve sert yapılı insana, yeni ve yanlış inanç ve düşünce taraftarı kimseye, Diken üzerinde oturmak tedirgin eden duruma, dikenin üzerine doğru çekilmek borcu olanlarca baskı altında tutulmaya, Diken din ve dünyaya yarar ilmi olmayan cahil kimseye, Dikken, muhafıza, koruma görevlisine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada diken görmek, haşin ve şiddetli bir adama işarettir. Bazı tabirciler,diken, adamın savunduğu yeni bir din veya fitnedir, dediler. Bundan dolayı kendisine diken batan bir kimse, fitneye düşer veya hoşlanmadığı bir şey onu rahatsız eder.Diken, dindende dünyadan da anlamayan cahil kişilere de işarettir.Bazı tabirciler, dikenin, keskinligine binaen, birtakım hastalık ve acılara, karışık ve birbirene girmiş bulunmasına binaen işlerin durgunluguna, sertliğinebirden keder ve üzüntüye, aşka ve kötü bir kimseden görülecek zulme, kadınlar dolayısıyle insana gelecek zararlara işaret eder, dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna