Rüyada Dalgıç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dalgıç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dalgıç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dalgıç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dalgıç görmek ne anlama gelir? Rüyada Dalgıç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dalgıç dini rüya tabirlerinde Dalgıç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Dalgıç; fakih, akıllı ve bilge kimseye işarettir.

» ÇağdaşUlema: Dalgıç görmek; zor bir karar almak durumunda kalacağınıza…

Dalgıç olmak; büyük bircesaretle riski göze alıp ticarî bir girişimde bulunacağınıza ve büyük kazançlarelde edeceğinize işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen dalgıç, melik veya melikin bir benzeridir. Inci çıkarmak için denize daldığını gören kimse, melikin hizmetine girer ve melikten bir cariye temin eder ve ondan bir oğlu olur yahut o kimse bir alimden ilim veya bir tacirden mal veya bir melikten mülk talep eder. Yahut korkarak mal veya hazine ya da bunlar gibi şeyleri ister ve denizden elde ettiği inci miktarınca arzusuna kavuşur. Dalgıç, çetin işlere pervasızca giren kimseye delalet eder. Dalgıcı görmek, mürşidlerin gidişatlarına uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakıf ve halkın önderi olan büyük bir alime delalet eder.
Rüyada dalgıç görmek faydasız olmakla beraber, sultana hizmet uğrunda can ve malını tehlikeye sokan bir kimsedir.


Diyanet Ruya : Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, Dalgıç, zor ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Dalgıç, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşitlerin güzel uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder. Dalgıç bazen işin inceliklerine vakıf olmaya ve zor olanı başarmaya delalet eder. Rüyada görülen dalgıç, devlet başkanıdır. İnci çıkarmak için denize daldığını gören kimse, devlet hizmetine girer. Dalgıç, çetin işlere pervasızca giren kimseye işarettir. Dalgıcı görmek, mürşitlerin gidişatlarına uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakıf ve halkın önderi olan büyük bir alime işarettir. Rüyada dalgıç görmek faydasız olmakla beraber, bir devlet büyüğüne hizmet uğrunda can ve malım tehlikeye sokan bir kimsedir.


İhya Rüya Tabirleri : Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, Dalgıç, zor ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Dalgıç, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder. Dalgıç bazen işin inceliklerine vakıf olmaya ve zor olanı başarmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen dalgıç, devlet başkanıdır.İnci çıkarmak için denize daldığını gören kimse, devlet hizmetine girer.Dalgıç, çetin işlere pervasızca giren kimseye işarettir.Dalgıcı görmek, mürşidlerin gidişatlarına uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakıf ve halkın önderi olan büyük bir alime işarettir.Rüyada dalgıç görmek faydasız olmakla beraber, bir devlet büyüğüne hizmet uğrunda can ve malım tehlikeye sokan bir kimsedir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna