Rüyada Çuvaldız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çuvaldız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çuvaldız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çuvaldız görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çuvaldız görmek ne anlama gelir? Rüyada Çuvaldız nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çuvaldız dini rüya tabirlerinde Çuvaldız anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada çuvaldız, işkonusunda insanlar arasında irtibat sağlayan kişiye işarettir.

Çuvaldız almak veya birinin size çuvaldızverdiğini görmek; aynı vasıftaki biriyle arkadaş olacağınıza…

Çuvaldızın zayi olduğunu görmek; okimsenin öleceğine işarettir.

 

 

 

D

 

 

 


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çuvaldız görmek, hanıma delalet eder. Çünkü iplik çuvaldızın içine girer. Bir kimse rüyada kendi elinde çuvaldız bulunduğunu görse, onun hanımının hamile olmasına ve kız çocuğu doğurmasına delalet eder. Eğer hanımı hamile değilse, o kimse yolculuk yapar.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir çuvaldız görmeniz; sizin halkın işlerini düzene koyan ve halk arasında sevgi bağını kuvvetlendiren bir kimse olduğunuza işaret eder. Bir kimsenin rüyasında çuvaldız görmesi; acı sözlere de delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir çuvaldızla bir şey diktiğini görmesi; o kimsenin birtakım acı söz ve hareketleriyle çevresindeki insanları kırıp incittiğine yorumlanır. İmam-ı Nablusi'nin yorumuna göre: Hanımı hamile olan bir kimsenin rüyasında elinde çuvaldız olduğunu görmesi; o kimsenin bir kız çocuğu olacağına, eşi hamile olmayan bir kimsenin ise böyle bir rüya görmesi halinde; yolculuk yapacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Çuvaldız evin hanımına, ona ip geçirmek eşin hamile kalıp çocuk doğurmasına; doğumun söz konusu olmadığı hallerde yolculuk yapmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; İğne.)


MollaCami Tabiri : Rüyada çuvaldız görmek, hanıma işarettir. Bir kimse rüyada kendi elinde çuvaldız bulunduğunu görse, onun hanımının hamile olmasına ve kız çocuğu doğurmasına işarettir. Eğer hanımı hamile değilse, o kimse yolculuk yapar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna