Rüyada Çöl Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çöl Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çöl Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çöl görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çöl görmek ne anlama gelir? Rüyada Çöl nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çöl dini rüya tabirlerinde Çöl anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmamCafer Sadık (a.s): Rüyada çöl görmenin dört tabiri vardır:

1-Rızk ve kısmet

2-Şaşkınlık

3-İnat ve sıkıntı

4-Ölüm tehlikesi ve korku.

Çölü aşmak ve dışarı çıkmak;ölüm tehlikesini ve korkuyu geride bırakmak demektir.

» Hz.Danyal (a.s): Rüyada çöl görmek, çölün büyüklük ve genişliğine göre kısmetve rızk demektir.

Çölde yalnız olduğunuzu görmek; çok fazla gelir elde edeceğinize…

Bir grupla birlikte çöldegezdiğinizi görmek; çıkacağınız bir yolculuktan bol miktarda kazançsağlayacağınıza ve rızkınızın artacağına işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Çölden dışarı çıktığınızıgörmek; içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza, çöle girmek ise,fakirleşeceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada çöl görülmesi yalnızlığa yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ucu bucağı belli olmayan bir çölde yalnız başına kaldığını görmesi; o kimsenin ailesinden koparak tek başına yaşamayı istediğine, rüyasında çölde bir deve üzerinde yolculuk yaptığını görmesi; o kimsenin istikbalinin teminat altında olmadığına ve sonunun nasıl biteceği bilinmeyen ıstıraplı bir hayat yaşayacağına delaletle yorumlanmaktadır. Bir kimsenin rüyasında çölde kervanla yolculuk yaptığını ve suyu kalmadığı için, susuzluktan bitkin bir vaziyette su aradığını görmesi; işsiz bir durumda olduğuna ve geçim sıkıntısı çektiğine işaret eder. Kişinin rüyasında çölde bir suya rastlayıp kana kana su içtiğini görmesi; o kimsenin para kazanacak bir işe gireceğine ve maddî sıkıntılarının kalmayacağına yorumlanır. Rüyanızda çöl görmeniz; sakin bir hayat yaşayacağınıza delalet eder. Rüyanızda bir çölde tek başınıza yürüdüğünüzü görmeniz; sakin ve sessiz bir hayatı sevdiğinize, rüyanızda bir çölde kaybolduğunuzu görmeniz; istikbalinizden endişe ettiğinize, rüyanızda çölde birkaç arkadaşınızla birlikte olduğunuzu görmeniz; arkadaşlarınız tarafından sevildiğinize, rüyanızda çölde bir deve üzerinde yolculuk yaptığınızı görmeniz; sıkıntı ve darlık içinde olduğunuza işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Sahra.


Seyyid Süleyman : Rüyasında çöl (badiye) gören; kuvvetli ve bakımlı bir cariye ile yaşar. Onun hizmetinden hoşnut olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada çölde olduğunu gören kimsenin kendi başına yaşamaktan memnun olduğuna işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna