Rüyada Çınar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çınar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çınar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çınar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çınar görmek ne anlama gelir? Rüyada Çınar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çınar dini rüya tabirlerinde Çınar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada çınar ağacı görmek; helalmal ve rızka işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Çınar ağacı görmek veyaçınar ağacından meyve yemek; helal yolla elde edilen temiz mala işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen çınar ağacı, kadri yüce, evladı çok, vücutlu ve faydasız kötü bir kimsedir. Çınar ağacının dalının katıldığı, o kimsenin haseb ve nesebi, damarları da onun aslıdır. Bir kimse çınar ağacının meyvesinden bir şeye isabet etse, o kimse anlatılan adam gibi birisinden mala nail olur. Eğer rüyada çınar ağacinin dikeninden bir şeye isabet etse o kimseye kötü bir şey isabet eder. Bazı tabirciler, rüyada görülen çınar ve ilgun ağaçları harbe, yahut askere giden kimse hakkında hayra ve diğer halk hakkında da fakirlik ve yoksulluğa delalet eder, dediler.


İhya Rüya Tabirleri : Kadri yüce, çevresi ve yakınları çok insana, Büyük çınar ağacını yapraklı görmek devletin ve ülkenin büyümesine, Onun dallarını rüzgarda sallanırken görmek savaşa, Çınar ağacının dalı kişinin çocuk ve torunlarına, Çınar ağacının altında oturmak devlettenn gelecek hayırlı bir işe delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna