Rüyada Çene Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çene Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çene Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çene görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çene görmek ne anlama gelir? Rüyada Çene nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çene dini rüya tabirlerinde Çene anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada çene,  nesebin genişliğine veya önemli bir mesleğe…

Çenenizin iri ve büyükolduğunu görmek; aileniz ve akrabalarınız arasında eziklik yaşayacağınıza…

Çenenizden kan aktığınıgörmek; akan kan miktarınca yakın akrabalarınız arasında önde gelenbirinden zarar göreceğinize veya bazı tabircilere göre, işinizde ve gelirinizdeeksiklik olacağına işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen çene, aşiretin reisine ve nesli çok adama ve yanında aşiretin topluluğu olan kimseye delalet eder. Çenesinin uzadığını gören kimse, bağırır, malayani ve faydasız söz söyler ve kuvvetten sonra zayıflığa düşer. Çene, insanın görünen maldan süslenip bezendiği şeye yahut kendisinde kuvvet ve yardımda bulunan ve haline uygun ana - baba, yahut çocuğuna yahut hizmetçisine yahut müstakil bulunacağı büyük rütbesine delalet eder. Bazan çene, abdesti tam ve güzel almaya, bazan da evin direğine delalet eder.
Rüyada insanın gördüğü çene ve damak, karı, kocaya, iki ortağa yahut iki çocuğa delalet eder.


Diyanet Ruya : İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Rüyanızda çene görmeniz; kalbinizin reisi olacağınıza, rüyanızda çenenizin uzadığını görmeniz; bağırıp çağıracağınıza, lüzumsuz ve faydasız sözler konuşacağınıza ve kuvvetli iken zayıflayacağınıza delalet eder. Rüyada çene ve damak görülmesi; bazen de karı-kocaya, iki ortağa Ve iki Çocuğa yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Evin reisine, yerel nönetimin başı da bulunan kimseye, Yüz bütünlüğüne uygun, güzel çene abdestle hasıl olan nura ve söz güzelliğine, Uzun çene laf ebeliğine, gereksiz ve uzun konuşmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen çene, aşiret başkanına ve nesli çok adama işarettir.Çenesinin uzadığını gören kimse, bağırır, gereksiz ve faydasız söz söyler ve kuvvetten so a zayıflığa düşer.Çene, insanın görünen maldan süslenip bezendir şeye yahut kendisinde kuvvet ve yardımda bulunan ve haline uygun ana-baba, yahut çocuğuna yahut hizmetçisine yahut müstakil bulunacağı büyük rütbesine işarettir. Bazan çene, abdesti tam ve güzel almaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna