Rüyada Cıva Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cıva Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cıva Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cıva görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cıva görmek ne anlama gelir? Rüyada Cıva nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cıva dini rüya tabirlerinde Cıva anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada bir maden yatağınagirip cıva çıkardığınızı görmek; eşinizin kötü bir işe müptela olacağına…

Cıvayediğinizi görmek; sıkıntı yaşayacağınıza ve zarar göreceğinize…

Cıva membaında boğulduğunuzugörmek; kadınlar tarafından size büyü yapılacağına işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Münafık, her ortama uyan kimseye, Şeffaf bir kap içinde görülen civa, yaratılışında parlak yetenekler gizli kimseye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında göl halindeki civanın içine girip, bir şey çıkaran, karısının hilesine uğrar. Civa yemek, üzüntü ve zarardır. Civa satmak kadınların hilelerinden muhafaza olmaya delalet eder. Civaya gark olduğunu gören, kadınlara boyun eğer. Bir çok civaya sahip olan, hile yaparak kadınların malını alır.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen cıva, tamam olmayan bir hususa işarettir.Bir kimse bir insana civa verdiğini, yahut civaya malik olduğunu ya da civanın elinde olduğunu görse, sözünden dönmeye ve ahdini tutmamaya müptela olur.Elinde civa olduğunu gören kimsenin dinde tereddüt etmesine, nefsine uyan halin ve itimad edilmeyen kimse olduğuna işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna