Rüyada Cephane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cephane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cephane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cephane görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cephane görmek ne anlama gelir? Rüyada Cephane nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cephane dini rüya tabirlerinde Cephane anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Rüyada savaş âletleri ve cephane görmek; kuvvet, yücelik,başkanlık ve menfaate işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir cephanelik görmeniz; bugünlerde sizin için tehlikeli olabilecek bir maceraya atılmanızın muhtemel olduğuna, rüyanızda evinizin bir odasına cephane yığdığınızı görmeniz; gerek evinizde ve gerekse iş hayatınızda hiç kimse ile ünsiyet kuramadığınıza delalet eder. Rüyanızda evinizin kapısı önünde bir miktar cephane yığılı olduğunu görmeniz; çevrenizde bulunan komşularınız tarafından pek öyle sevilmediğinize, rüyanızda cephane yüklü bir vasıtaya bindiğinizi görmeniz; halen oturmakta olduğunuz mahallenizden başka bir mahalleye taşınacağınıza işaret eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Fişeklik.


Seyyid Süleyman : Rüyada cephane görmek, birini ikna etmek ya da elinizdekileri korumak için gücünüzü doğru kullandığınıza işaret eder. Bu rüya, istediğinizi elde etme de kırıcı ve yıkıcı olduğunuzla da yorumlanabilir.


MollaCami Tabiri : Rüyada cephane görmek maddi sıkıntı çekmeye delildir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna