Rüyada Büyük Abdest Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Büyük Abdest Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Büyük Abdest Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Büyük Abdest görmek ile alakali tabirler, Rüyada Büyük Abdest görmek ne anlama gelir? Rüyada Büyük Abdest nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Büyük Abdest dini rüya tabirlerinde Büyük Abdest anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Büyük abdest yaptığınızı görmek; bütün üzüntülerdenkurtulacağınıza ve borçlarınızın ödeneceğine…

Başkalarının dışkısınabulaştığınızı görmek; haram mal elde edeceğinize…

Hayvan pisliği görmek; helalmala işarettir.

 

 

 

 

C

 

 

 


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında sokak ortasında ve milletin gözü önünde büyük abdestini yaptığını görmesi; o kimsenin yaptığı bir hata yüzünden bütün topluma rezil olacağına işaretle tabir edilir.Kişinin rüyasında büyük abdestini bir kağıt üzerine yaparak, onu toplayıp beraberinde götürdüğünü görmesi; işlediği hatayı başkalarından gizlemeye çalıştığına işaret eder.Bir başka yoruma göre: Bir kimsenin rüyasında büyük abdesti ile oynadığını görmesi; o kimsenin kısa süre sonra eline bol para geçeceğine, kişinin rüyasında başka bir kimsenin büyük abdestini görmesi; o kimsenin eline haramdan mal ve para geçeceğine, iş hayatında birtakım maddî zararlara uğrayıp dolandırılacağına delaletle yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Küçük veya büyük abdest yaptığım gören kimsenin üzüntüsügider. Mal sahibi ise malın zekatım verir.Eğer, abdest yeri abdesthane gibi bilinen bir yer ise ihtiyacı için sarf edeceği şeyin meşru olmasına işaret eder. Abdest yaptığı yer, meçhul ise, bilmediği yere malını harcar.Bir yere abdest edip toprakla üstünü örttüğünü gören kimse, bir malı yere gömer. Rüyada büyük abdestini yaptığını gören insan, dünyevi bir kısım sıkıntıların dan kurtulur, affa ve afiyete mazhar olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna