Rüyada Buz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Buz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Buz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Buz görmek ile alakali tabirler, Rüyada Buz görmek ne anlama gelir? Rüyada Buz nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Buz dini rüya tabirlerinde Buz anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Soğuk havada buz görmek;üzüntü ve sıkıntıya işarettir.

» Kirmanî:Kış mevsiminde buz görmek; geçiminizin iyi olacağına işarettir.

» CabirMağribî: Buz görmek; ferahlık ve bolluğa…

Yaz mevsiminde buz topladığınızıgörmek; mal biriktireceğinize işarettir.

» ÇağdaşUlema: Kış mevsiminde buz görmek; faydası olmayacak bir işe başlayacağınıza…

Buz üzerinde (hayvanlarlaçekilen) kızağa binmek; aşk hayatınızda aldatılacağınıza ve umduğunuzşeyleri elde etme konusunda aceleci olacağınıza…

Buz üzerinde ayağınızınkaydığını ve düştüğünüzü görmek; bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında buz parçaları görmesi; içinde bulunduğu kötü şartların beklemediği bir anda alacağı bir haberle iyi bir Şekle dönüşeceğine, bir kişinin rüyasında bardakta buz görmesi; bir imtihanda derece veya mükâfat alacağına, kişinin rüyasında erimekte olan bir buz görmesi; kıymeti olmayan değersiz bir iş için boş yere gayret sarf edeceğine delalet eder.Rüyanızda buz üzerinde kaydığınızı görmeniz; sizi kıskanan birilerinin mevcudiyetine, rüyanızda buz satın aldığınızı görmeniz; kendinizi herkese sevdirerek işlerinizi yoluna koyacağınıza, rüyanızda buz yuttuğunuzu görmeniz; gelip geçici bir saadete ve sevince mazhar olacağınıza yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Gam ve kedere, ıstırap ve acıya, eş ve doslar arasında meydana gelecek soğukluğa, Sıcak havada suyun içine buz katmak ferahlık ve sevince, Buzun erimesi dargınların barışmasına yahut pek yakında meydana gelecek güzel gelişme ve haberlere delalet eder. (AAyrıca Bakınız; Donmak.)


MollaCami Tabiri : Genç bir erkeğin rüyada buz üzerinde kaydığını görmesi, hataya düşmesine işarettir. Böyle bir rüya olgun yaştakiler için, hile ve dalavereliden kolaylıkla kurtalmaya, genç kadınlar için ev işlerinde çalışmanın kendilerine daha yararsağlayacağına ve eşiyle mutlu bir hayat yaşayacağına ve herkesin sevgisini kazanacağına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna