Rüyada Buhar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Buhar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Buhar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Buhar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Buhar görmek ne anlama gelir? Rüyada Buhar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Buhar dini rüya tabirlerinde Buhar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Buhar görmek; samimiyetle başlayacağınız bir işten netice alamayacağınıza…

Lokomotifbuharı görmek; büyük planlar tasarladığınıza…

Bir ocak ya dasobanın üstünde buharlaşan su görmek; ailevî anlaşmazlığa işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada buhar görmek göz buğuna ve gözün zulü-matına delalet eder. Kış zamanında ağzından çıkan buharı yaz günlerinde rüyada görmek, iç hastalıklara ve saklanılmış sırların aşikareye çıkmasına delalet eder. Buharı gören kimse hidayete ermiş birisi ise, o kimsenin yolunu sapıtıp hidayetten uzaklaşmasına delalet eder. Eğer rüya sahibi alim ise zahir olan bir bid'atı meydana çıkarmasına delalet eder. bazen da buhar, yalan ve faydasız söz söylemeye delalettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda su buharı ile bir yerinizin yandığını görmeniz; kendinize en yakın ve dost bildiğiniz bir kimseden hayatınız boyunca hiç unutamayacağınız bir kötülük göreceğinize ve eğer bekâr iseniz; evlenmenize mani olacak bir harekette bulunacağına ya da hakkınızda gururunuzu kırıcı, şeref ve haysiyetinizi zedeleyici bir dedikodu çıkaracağına yorumlanır.Bir başka yoruma göre: Rüyanızda buhar görmeniz; Allah korusun gözünüzün kör olmasına veya bir göz hastalığına yakalanacağınıza yorumlanır. Rüyada buhar görülmesi; bazen de yalan, faydasız ve boş sözlerin konuşulacağına işaretle tabir edilir.


İhya Rüya Tabirleri :


MollaCami Tabiri : Rüyada buhar görmek gözün kör olmasına işaret eder.Kış zamanında ağzından çıkan buharı yaz günlerinde rüyada görmek, iç hastalıklarına ve saklanmış sırların aşikareye çıkmasına işaret eder. Buhan gören kimse hidayet ermiş birisi ise, o kimsenin yolunu sapıtıp hidayetten uzaklaşmasına işaret eder.Bazen de buhar, yalan ve faidesiz söz söylemeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna