Rüyada Boğulmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Boğulmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Boğulmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Boğulmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boğulmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Boğulmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boğulmak dini rüya tabirlerinde Boğulmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Biri tarafındanboğulduğunuzu görmek; fakirleşeceğinize işarettir. Bazı tabirciler, rüyadabirini boğmayı geçim konusunda rahatlığa yormuşlardır.

» ÇağdaşUlema: Boğulduğunuzu görmek; bahtınızın açılacağına ve sevineceğinize…

Boğulmaktan kurtulmak;sabırlı, affedici ve fedakâr biriyle tanışacağınıza…

Biri tarafından boğulmak;maddî zararla karşılaşacağınıza…

Boğulmakta olan birinikurtarmaya koşmak; tehlikeli bir durumla karşılaşacağınıza vesoğukkanlılıkla üstesinden geleceğinize…

Boğulan birini görmek; eğlenceylemeşgul olacağınıza…

Bir faciada çok sayıdaboğulan insan görmek; büyük bir faciaya işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda kendinizi boğulmuş görmeniz; size yüklenen sorumluluktan dolayı rahatsız olduğunuza, eğer boğulmanız boğucu bir hastalıktan dolayı ise, başkalarına zulmederek elde ettiğiniz şeyle azap edileceğinize, eğer bir iple boğuldunuz ise ve ip de boğazınızı fazlaca sıkmışsa; yüklendiğiniz sorumluluğu istismar ederek menfaatlendiğiniz şeyin bedel ve ücretiyle arandığınıza yorumlanmaktadır. Rüyanızda suda boğulan bir kimse görmeniz; çok kötü bir rüya olarak yorumlanır. Ya bir ölüm tehlikesi atlatacağınıza veyahut da çok sevdiğiniz bir kimseyi kaybedeceğinize işaret eder. Rüyanızda suda boğulduğunuzu görmeniz; ummadığınız bir şahıstan yardım görerek iş veya memuriyet hayatınızda büyük ilerlemeler kaydedeceğinize, denizde boğulduğunuzu görmeniz; bir hastalığa yakalanacağınıza, rüyanızda boğulurken kurtulduğunuzu görmeniz; eğer bekâr iseniz evleneceğinize yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Suda boğulmak bid'at işleyerek yahut günah ve isyan sonucu azap olunmaya delalet eder. Suya batıp tekrar çıkmak ve akabinde tekrar suya batmak dünya işlerine dalmaya, Suya atlama yahut düşmek suretiyle giren ve boğulmadan çıktığını gören kimse yaşadığı hayattan ders alarak kulluğa yönelir. Sudan kurtulan kimsenin üzerinde yeşil elbise olması ilim ve takvaya, Denizin derinliğinde boğulmak yönetimden gelecek haksızlığa, İnançsız birinin denizde boğulması iman etmesine, Berrak ve temiz suda boğulmak hayırlı ve çok mala erişmeye, Bulanık suda boğulmak hak ile batılı birbirine karıştırmaya ve üzüntüye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna