Rüyada Boğaz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Boğaz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Boğaz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Boğaz görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boğaz görmek ne anlama gelir? Rüyada Boğaz nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boğaz dini rüya tabirlerinde Boğaz anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada boğaz, gelir-giderdemektir. Boğazda görülen her türlü eksiklik veya fazlalık; gelir ve giderineksik veya fazla olacağına işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Boğaz görmek; emanetalacağınıza veya borcunuzu ödeyeceğinize…

Boğazınızın sağlıklı olduğunugörmek; emanettar biri olacağınıza ve borcunuzu ödeyeceğinize…

Boğazınızda bir rahatsızlıkolduğunu görmek; bunun aksine…

Boğazınızın geniş olduğunugörmek; rızkınızın bollaşacağına…

Boğazınızın dar olduğunu görmek; emaneti koruyacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada nefes borusunu görmek, elçiye, sefire, ölüm ve hayata delalet eder. Boğazından bir kıl yahut bir iplik çıktığım ve onu çektiğini, fakat tamamen çıkmadığım ve kırılmadığım gören kimsenin ömrü ve hayatı ve reisi ile düşmanlığı uzun olur. Bu rüyayı gören vezir ise ilmi artar, tüccar ise ticareti iyi olur. Boğaz insanın hayatıdır. Boğaz evin su kanalı ve kuyusuna de delalet eder. Kendi boğazında bir ayıp görenin su kanalı veya kuyusunda bir ayıp meydana gelir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında boğaz ağrısı hissettiğini görmesi; o kimsenin kendisini bir doktora muayene ettirmesi gerektiğine, rüyasında boğazına kaçan bir şeyi çekip çıkardığını görmesi; ömrünün uzun olacağına ve fakat ömür boyu düşmanları ile mücadele etmek zorunda kalacağına delalet eder.Rüyanızda boğazınıza bir şey kaçması dolayısıyla boğulmak üzere olduğunuzu görmeniz; ailenizden birisinin utanç verici bir iş yapmasıyla karşılaşacağınıza ve bundan dolayı da kalbinizin derinden yaralanacağına ve kolay kolay da iyi olmayacağına delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna