Rüyada Bilet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bilet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bilet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bilet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bilet görmek ne anlama gelir? Rüyada Bilet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bilet dini rüya tabirlerinde Bilet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Bilet görmek; hayat tarzınızı değiştirmeniz ve hayatınızı yeni programlara göreyönlendirmeniz gerektiğine…

Bilet almak; hayata karşıdirençli olmanız gerektiğine işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada piyango bileti görülmesi ümide yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir kişiden bir piyango bileti aldığını görmesi; o kimsenin bir devlet kuruluşundan bir haber beklediğine delalet eder.Bir kimsenin rüyasında bir vapura, otobüse, uçağa ve benzeri vasıtaya binmek için bir gişeden bilet aldığını görmesi; bir hastalığa yakalanacağınıza ve fakat bu hastalığın uzun sürmeyip şifa bulacağına, kişinin rüyasında yolda yürürken bilet bulduğunu görmesi; bir mirasa konacağına yorumlanır.Rüyanızda bir sineme veya tiyatro için bilet satın alıp içeri girdiğinizi görmeniz; eşinizle kavga edip aranızın açılacağına, tiyatro veya sinemadan çıktığınızı görmeniz; eğer eşinizle dargın iseniz barışacağınıza, elinizde bulunan bir piyango biletine büyük bir paranın çıktığını görmeniz; bir yerden üzücü bir haber alacağınıza işaretle yorumlanır.Hangi şekilde olursa olsun, rüyanızda biletinizi kaybettiğinizi görmeniz; ancak mahkeme yoluyla çözüme kavuşacak bazı pürüzlü işlerinizin ortaya çıkacağına, rüyanızda bilet satın almanız; bu pürüzlü işlerden yakanızı kurtaracağınıza işaretle tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna