Rüyada Benzin Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Benzin Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Benzin Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Benzin görmek ile alakali tabirler, Rüyada Benzin görmek ne anlama gelir? Rüyada Benzin nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Benzin dini rüya tabirlerinde Benzin anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Benzin; hızla gelişen ve aynı hızla sönen gönül bağına…

Yanan benzin görmek; iyive sevindirici sözler işiteceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda benzin görmeniz; kendinizi kaptırmış olduğunuz tehlikeli bir aşk macerasından vazgeçemediğiniz takdirde mevkiinizi ve şerefinizi kaybedeceğinize, bir benzinciden benzin satın aldığınızı görmeniz; ne kadar gayret gösterseniz de, kusur ve hatalarınızı yakınlarınızdan gizlemeye muvaffak olamayacağınıza yorumlanır.Rüyanızda bir benzinciden arabanıza benzin aldığınızı görmeniz; her zaman gönül macerası peşinde koştuğunuza ve yakın bir gelecekte makamınızı ve mevkiinizi kaybedeceğinize işaretle tabir edilir.Rüyanızda benzinle elbise temizlediğinizi görmeniz; kısa bir süre sonra size çok şeyler kazandıracak olan bir şahıs ile tanışacağınıza yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Uçarı erkek ve kadına, işleri itidal üzere yapmamaya yahut yolculuğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Petrol Ürünleri.)

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna