Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bebek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bebek görmek ne anlama gelir? Rüyada Bebek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bebek dini rüya tabirlerinde Bebek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Bebek görmek; genel olarak iyiye…

Bebekdoğurmak; yeni gelir kaynakları elde edeceğinize…

Doğmakta olanbebek görmek; erkekler için eşlerinden ayrılmaya, fakirler için iyiye,zenginler ve tacirler için kötüye, yolcular içinse memlekete geri dönmeye…

Tanıdığınızbir bebeği süt e-merken görmek; bebeğin annesinin mutlu olacağına…

Bebeğe isimkoymak; hayatınızda birtakım değişiklikler olacağına…

Bebeği uyurken görmek;iyi bir geleceğiniz olacağına…

Bebeği oynarken görmek; sevineceğinize…

Zayıf bebek görmek; huzursuzbir dönem geçireceğinize…

Şişman bebek görmek; iyibir dönem geçireceğinize…

Ölmek üzere olan bir bebekgörmek; beklenmedik bir başarı elde edeceğinize…

Bebek öldürmek; kendikendinize büyük bir zarar vereceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada bir erkek bebek görülmesi; müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır. Rüyanızda henüz meme emen bir kız çocuğu görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır. Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır. Rüyanızda çocuk olduğunuzu ve beşikte bağlı bulunduğunuzu görmeniz; tutuklanacağınıza veya hasta olacağınıza yorumlanır. Rüyada görülen çocuk eğer beşikte bağlı olmayıp kendi haline bırakılmış ise; o kimsenin aklını zayi edip delireceğine işaret sayılır. Bir kadının rüyasında çocuk olduğunu görmesi; dünyanın kendisice meyletmesine ve ebediyen çocuğunun olmayacağına delildir.


İhya Rüya Tabirleri : yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya - yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi..-; Hassta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Doğum, Beşik, Çocuk.)


Seyyid Süleyman : Bkz. Çocuk.


MollaCami Tabiri : Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder.Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan so a kolaylığa işaret eder. Kız çocugunu görmek, sevinçli bir işle karşılaşılacağını işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna