Rüyada Bayram Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bayram Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bayram Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bayram görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bayram görmek ne anlama gelir? Rüyada Bayram nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bayram dini rüya tabirlerinde Bayram anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Bayram arifesinde veya kutsal gecelerde görülen rüyalar mutlakadoğru çıkar.

Bayram olduğunu ve insanlarınbayram namazı kılmak için camiye gittiklerini görmek; üzüntülerden güvendeolacağınıza…

Bayram günüiftar ettiğinizi görmek; bulunduğunuz bölgede yaşayan insanların kıtlıktankurtulacaklarına işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Kurban bayramı; akıl sahiplerine ihtiyaç duyacağınıza…

Ramazanbayramı; bir zahitten dinî faydalar elde edeceğinize işarettir.

» Kirmanî:Bayram günü saygın insanların süslenerek şehir dışına çıktıklarını görmek; saygınlığınızınartacağına ve eğer hapisteyseniz, serbest kalacağınıza…

Aynı rüyayıbayrama yakın bir zamanda görmek; bir akıl sahibiyle muamele edeceğinize veişinizden zorlukla netice elde edeceğinize…

Gadir-i Hum bayramı; arzuettiğiniz şeyleri elde edeceğinize işarettir. Ayrıca, bu rüyayı yılın ilkgünlerinde görmek tabir bakımından daha iyidir.


Diyanet Ruya : Rüyada bayram görülmesi sevinme ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bayram olduğunu ve bu nedenle yeni elbiseler giydiğini görmesi; eğer aralarında bir dargınlık varsa akrabaları ile barışıp bir araya geleceğine, kişinin rüyasında bayram namazına gittiğini görmesi; din yolunda ecre nail olduğuna, bayram namazından çıktığını görmesi; Allah'ın affına mazhar olacağına, rüyasında bayram yerine gidip eğlendiğini görmesi; ömrünün uzun olacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Sevinç ve neşeye, dost ve akrabaların bir araya gelmesine, Ramazan bayramı bir işi alnının akıyla başarmaya ve onun semeresini almaya, mağfiret ve bağışlanmaya, üzüntü ve kederden kurtularak sevince ulaşmaya, tövbenin kabul edilmesine, malı giden ve zaraara uğrayan kimsenin bu zararının bir vesileyle telafi edilmesine, Bayram gününde olduğunu görmek kaybettiği şeyi bulmaya ve bol geçime delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna