Rüyada Bayrak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bayrak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bayrak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bayrak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bayrak görmek ne anlama gelir? Rüyada Bayrak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bayrak dini rüya tabirlerinde Bayrak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada bayrak görmenin dörttabiri vardır:

1-Büyüklük

2-Yolculuk

3-Makam ve büyüklük

4-İyi hal.

» Müellif:Bayrak görmek; bilgin, zengin, zahit, cömert veya öncü kişiye…

Kendinize aitbir bayrağınızın olduğunu görmek; yukarıda belirtilen kimselerin herhangibirinden menfaat elde edeceğinize…

Bayrağınızınkaybolduğunu görmek; bunun aksine tabir edilir.

» Kirmanî: Bayrak görmek; yolculuğa…

Söz sahibibirinin size bayrak verdiğini görmek; makam ve büyüklüğe işarettir.

» CabirMağribî: Beyaz ve büyük bir bayrağa sahip olduğunuzu görmek; zengin biriylearkadaş olduğunuza ve onun yardımıyla menfaat elde edeceğinize…

Siyah bayrağasahip olduğunuzu görmek; yargıç veya hatip olacağınıza işarettir.

» ÇağdaşUlema: Bayrağın dalgalandığını görmek; üzüntüye…

Bayraktaşımak; saygınlık elde edeceğinize…

Gönderden bayrakindirmek; yapacağınız bir iş yüzünden pişmanlık duyacağınıza…

Siyah bayrakgörmek; düşmanınız olduğuna…

Millî bayraktaşımak; ülkenize hizmet edeceğinize…

Bayrağıngönderde dalgalandığını görmek; güzel bir durumla karşılaşacağınızaişarettir.


Diyanet Ruya : Bir erkeğin rüyasında kendi ülkesine ait bayrağı görmesi; şeref ve itibarının artmasına yorumlanır. Rüyasında bir kadının aynı şekilde kendi ülkesine ait bayrağı görmesi; eğer bekâr ise vefakâr bir kocaya nail olacağına işaret eder.Bir kimsenin rüyasında kendi bayrağını bir top arabasına çekilmiş bir halde görmesi; mesut ve huzurlu günler geçireceğine, kişinin rüyasında tamamen kırmızı bir bayrak görmesi; bir darbe girişiminin hazırlıklarının yapıldığına, veya rüya sahibinin oturduğu şehirde yangın çıkacağına delildir. Bir insanın rüyasında siyah renkli bir bayrak görmesi; ölen bir kimsenin arkasından aşırı şekilde ağlayıp gözyaşı dökeceğine, rüyasında beyaz bayrak görmesi; devletinin eski parlak idaresini hatırlayarak, kendine bundan bir ders çıkaracağına yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında bir düşman elinden bayrak aldığını görmesi; iş veya memuriyet hayatında büyük başarılar elde edeceğine, kişinin rüyasında dost bir devletin bayrağını görmesi; ahbaplarıyla olan Viskilerinin çok iyi bir duruma geleceğine, kişinin rüyasında düşman bir devletin bayrağını görmesi; çok üzüleceği bir hadise ile karşılaşacağına yorumlanmaktadır. Bir kimsenin rüyasında yırtık bir bayrak görmesi; o kimsenin büyük bir korku geçirmesi neticesi hastalanacağına, rüyasında toprağa bayrak gömdüğünü görmesi; o kimsenin toprağa gömdüğü bayrak sayısınca evlilik yapacağına ve hepsinin de zengin kızlar (erkekler) olacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Şeref, iyi hal , yücelik ve izzettir. Elinde bayrak taşımak şeref ve makamla, Elindeki bayrağı düşürmek makamını yitirmekle, Bayrak görmek doğru yolu bulmaya, Kadının bayrak görmesi veya taşınası evlenmesine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kırmızı bayraklar savaşa, san bayraklar, ordu içinde veba hastalığı bulunduğuna, yeşil bayrak hayırlı bir yolculuğa çıkmaya, beyaz bayraklar yağmura, siyah bayraklar da kıtlığa işaret eder. Hayrete düşmüş ve ne yapacağını şaşırmış bir kimsenin rüyada asker bayrağı görmesi, o kimsenin şaşkınlıktan kurtulup doğru yolu bulmasına işaret eder. Kadın için bayrak görmek, kocaya işaret eder. Bazı tabirciler, siyah bayrakları her tarafta meydana gelen yağışlar olarak tabir etmişlerdir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna