Rüyada Baston Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Baston Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Baston Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Baston görmek ile alakali tabirler, Rüyada Baston görmek ne anlama gelir? Rüyada Baston nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Baston dini rüya tabirlerinde Baston anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Baston görmenin üç tabiri vardır:

1-Hüküm sahibikimse

2-Saygın kimse

3-İş konusunda sağlamlık.

» AllameMeclisî: Elinizde bir baston olduğunu görmek; kuvvet bulacağınıza…

Bir bastona yaslandığınızıgörmek; büyük bir şahsiyete itimat edeceğinize işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Elinizde baston olduğunugörmek; saygınlık kazanacağınıza...

Bastonunuzun zayi olduğunugörmek; bunun aksine tabir edilir.

» Kirmanî:Elinizde baston olduğunu ve bu bastonun uzadığını görmek; muradınıza ereceğinize…

Bastonunuzun kısaldığını görmek; namertlik göreceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada baston görülmesi iyiye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında baston görmesi; günlük işleri için çevresinden ve dostlarından yardım isteyeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında kendisine bir dostu tarafından baston verildiğini görmesi; bastonu veren kimseden önemli ölçüde bir yardım göreceğine işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Değnekle yürümek sözü dinlenir olmaya, Elinde asası olduğunu görmek şeref, kudret ve varlıktır. Asanın kırılması görevden azledilmeye, Baston görmek itimat edilir kimseye, Elindeki bastonla bir yere vurmak oradan elde edilecek menfaate, Eli sopalı birinii görmek despot bir adama delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin demiştir ki: Baston ve değnek, kıymetli bir zatla tabir olunur. Bir değneğe dayandığını gören, böyle bir şahsın yardımıyla muradına nail olur.
Kirmani'ye göre bastonunun uzadığını gören muradına erer. Kısaldığını görmek, bunun aksidir. Elindeki bastonunun yılana dönüştüğünü görenin dostu, kendisine düşman olur. Bastonunun değiştiğini gören, vefat eder. Bastonunun kendisiyle konuştuğunu gören, hayır ve menfaate erer. Birine bastonu ile vuran, ona söz söyler. Bastonuyla taşa vurup su çıkardığını gören, zengin olur, malı artar. Rızkını kolay kazanır. Elinde baston gören, düşmana galip gelir. Bastonunun kırıldığını gören memursa, azl olunur. Tüccarsa zarar eder. Asasına dayanan kudretli bir şahsa itimat eder veya velayete yahut memuriyete ulaşır.


MollaCami Tabiri : Rüyada baston görmek, rüya sahibinin günlük işlerini görmek için etraftan yardım istemek zorunda kalacağına işarettir.Bir dostunun kendisine bir baston verdini görse, dostunun kendisine önemli bir konuda yardımcı olacağına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna