Rüyada Bardak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bardak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bardak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bardak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bardak görmek ne anlama gelir? Rüyada Bardak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bardak dini rüya tabirlerinde Bardak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Bardak satın almak; kontrolsüz harcamalar yapacağınıza…

Bardak hediye etmek; itibarve saygınlık kazanacağınıza...

Değerli bir bardağa sahipolmak; birinden hediye alacağınıza…

Bardak kırmak; ayrılığa…

Kırık bardak görmek;şansınızın iyi gideceğine…

Boş bardak görmek; biryere misafir olacağınıza, ancak istenmeyeceğinize…

Bardağı suyla doldurmak; oldukçasağlıklı olacağınıza…

Suyla dolu bardak görmek;ilgi göreceğiniz bir toplulukla karşılaşacağınıza...

Bardağı ağzınakadar dolu olarak görmek; bir çekişme yaşayacağınıza…

Bardaktan suiçmek; sağlığınızın yerinde olacağına işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bardak görmek, kişinin sevgilisi ve mahbubudur. Bundan dolayı kendisine bir cam bardak takdim edildim gören kimse yakında sevdiğinden fazla muhabbet görür. Kendisine sebze, bakla ve salatalık gibi ekşili olan sebzelerin verildiğini gören, sevdiğinden düşmanlık görür ve kalbinde buğz ve adavet meydana gelir. Rüyada bardak, rüya sahibinin haline göre bin yahut yüz dirhemle tabir edilir.


Diyanet Ruya : Rüyada bardak görülmesi değişik şekillerde tabir edilmiştir. Bir kimsenin rüyasında içi su dolu bir su bardağını elinde tuttuğunu görmesi; bol bir kısmete işaret sayılır. Bardakta kırmızı renkte bir Sıvı olduğunu görmesi; eşinin hastalanacağına, bir bardağa su doldurduğunu ve fakat bardağa akıtılan suyun bardağı doldurmayıp dibinden aktığını görmesi; elindeki parasının ahmaklığından dolayı eriyip deneceğine, bardağın tatlı bir şerbetle dolduğunu görmesi; büyük bir mirasa konacağına delalet eder.Rüyanızda bardağı elinizden düşürüp kırdığınızı görmeniz; malınızın elinizden çıkacağına, bardağın yarıya kadar su dolu olduğunu ve bu suyu içtiğinizi görmeniz; gelmesini beklediğiniz bir paranın ancak yarısının elinize geçeceğine işaretle yorumlanır.Bazı rüya yorumcularına göre: Bir kimsenin rüyasında bardak görmesi; kısa bir zaman sonra feraha kavuşacağına ve bundan dolayı da bir hizmetçiye ihtiyaç duyacağına ve bir hizmetçi tutacağına delaletle tabir olunur.Rüyanızda toprak bir bardaktan su içtiğinizi görmeniz; eski bir davanızın lehinize sonuçlanacağına ve bundan dolayı da çok miktarda mala kavuşacağınıza yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Evin kadını yahut hizmetçisiyle, Cam bardak hediye edilmesi sevgileden görülecek fazla muhabbete, Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala, Porselen bardak asil ve hürmetli bir kadına, Bardaktan talı bir şey içmek eşinin muhabbetine, ekşii birşey içmek eşlar arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa, Bardağın çatlaması gönül kırıklığına, kırılması maiyetinde bulunanlardan birinin yahut çocuğunun ölümüne delalet eder. Bardak satan kimseyi görmek neslin devamına, çocukları sevmeye ve ilim öğrenmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada bardak görmek, sevgiliye işaret eder. Bundan dolayı kendisine bir cam bardak takdim edildiğini gören kimse yakında sevdiğinden fazla ilgi görür.Rüyada bardak, rüya sahibinin haline göre büyük bir para ile tabir edilir. Rüyada bardak görmek, hizmetçiye, bardakların kırıldığını görse, hizmetçi ve çocukların ölmesine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna