Rüyada Balina Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Balina Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Balina Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Balina görmek ile alakali tabirler, Rüyada Balina görmek ne anlama gelir? Rüyada Balina nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Balina dini rüya tabirlerinde Balina anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Balina; utanma duygusu olmayan ve daima fırsat kollayan acımasızve güçlü düşmana…

Bir balinanın sizi yuttuğunugörmek; ecelinizin yaklaştığına…

Balina eti yemek; malelde edeceğinize işarettir.

» Müellif:Balina;hırsız demektir.

Bir balinanın sizi suya çekipboğduğunu görmek; suda boğularak öleceğinize…

Bir balinanın sizi ısırdığınıgörmek; düşmandan zarar göreceğinize işarettir.

» Kirmanî:Bir balinayla mücadele ettiğinizi ve onu alt ettiğinizi görmek; düşmanı mağlupedeceğinize, aynı rüyada balinanın size galip geldiğini görmek, bunun aksine işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında balina görmesi; o kimsenin o sene içinde büyük zorluklarla karşılaşacağına, işlerinin ters gideceğine, rakiplerinin onun hakkında tasarladıkları kötülükler nedeniyle zarara uğrayacağına, gurbette herhangi bir kimsesi varsa uzun süre onun yanına dönemeyeceğine delalet eder.Rüyanızda balina avladığınızı görmeniz; başkalarının yardımı ile işlerinizi düzene koyacağınıza, balina yağı içtiğinizi ya da kullandığınızı görmeniz; kuvvetli bir bünyenizin olduğuna ve dolayısıyla içinde bulunduğunuz sene hastalıktan uzak yaşayacağınıza işaret eder.Rüyanızda kendinizin bizzat balina avladığınızı görmeniz; uzun süredir göremediğiniz bir akrabanızı göreceğinize, sizi bir balinanın yuttuğunu görmeniz; uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıcı durumunuzdan kurtulacağınıza işaretle tabir edilir Bir başka yoruma göre: Rüyada balina görülmesi veya avlanması; büyük bir iş için atılım yapılacağına veya büyük bir iş teklifi alınacağına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada balina görmek, rüya sahibinin büyük bir iş teklifi almasına işaret eder. Eğer balinayı yakalarsa teklif aldığı işi almaya muvaffak olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna