Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bakla görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bakla görmek ne anlama gelir? Rüyada Bakla nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bakla dini rüya tabirlerinde Bakla anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada mevsiminde vemevsim dışında bakla görmek üzüntüye işarettir. Kuru ve yaş baklanın tabiriaynıdır.

Rüyada bakla görmek amayememek; üzüntünüzün daha az olacağına işarettir.

» Kirmanî:Birinin size bakla verdiğini ve onu yediğinizi görmek; üzüleceğinize vebaklayı veren kişiyle husumete düşebileceğinize işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Görülen bakla yaş ise, üzüntü ve kedere, kuru ise, sevinç ve bolluğa, büyüyüp gelişen mala delalet eder. Bazıları, isminden dolayı bakla, kıllete (azlığa) delalet eder, demişlerdir. Bundan dolayı saçının baklaya döndüğünü gören kimsenin malında noksanlık olur ve fakirliğe düşer. Yeşil baklalar rızka, giyeceğe ve temizliğe delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda yaş bakla görmeniz; üzüntü ve kedere maruz kalacağınıza, kuru bakla görmeniz; sevineceğinize ve bolluğa ereceğinize işaret eder. Bazı yorumcular isminden dolayı baklanın, azlığa delalet ettiğini söylemişlerdir.Bir kimsenin rüyasında saçının baklaya benzediğini görmesi; o kimsenin malında bir noksanlık meydana geleceğine ve dolayısıyla fakirleşeceğine yorumlanır.Rüyada yeşil bakla görülmesi; rızka, yiyeceğe ve temizliğe işaret sayılır. Bazı yorumculara göre: Kişinin rüyasında bakla yediğini görmesi; o kimsenin aptallığına ve hafızasını kaybedeceğine yorumlanır. Yine bir başka tabire göre: Yaş bakla yenildiğinin görülmesi; rüyayı gören kimsenin etrafında düşmanlarının dolaşmakta olduklarına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Mevsiminde görülen yeşil bakla elbise, yiyecek ve temiz olan her şeydir. Mevsimi dışında görülen ya da yenen yeşil bakla üzüntü ve kedere, Kuru bakla artarak çoğalan mala, sevinç ve bolluğa delalet eder. Bakla satıcısı kem sözlü insanla tabir edilir.


MollaCami Tabiri : Görülen bakla yaş ise, üzüntü ve kedere, kuru ise, sevinç ve bolluğa, büyüyüp gelişen mala işaret eder. Yeşil baklalar rızka, giyeceğe ve temizliğe işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna