Rüyada Bakır Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bakır Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bakır Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bakır görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bakır görmek ne anlama gelir? Rüyada Bakır nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bakır dini rüya tabirlerinde Bakır anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif:Bakırınız olduğunu görmek; gördüğünüz bakır miktarınca mal elde edeceğinizeişarettir.

» Kirmanî:Bakır erittiğinizi ve düzelttiğinizi görmek; zahmetli bir işin sizinyardımınızla halledileceğine veya bazı tabircilere göre helal mal kazanacağınızaişarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bakır görmeniz; çevrenizle tartışıp kalp kıracağınıza, dolayısıyla düşmanlık husule geleceğine yorumlanır. Rüyanızda herhangi bir bakırcı görmeniz; çok konuşkan ve çalışkan bir kimse ile iş yapacağınıza ve bundan dolayı da pek memnun kalmayacağınıza işaretle tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Bakır görmek mala, Onu elinde tutmak düşmanından gelecek zarara, Bakır kap rızka, Bakırcı görmek iftiraya ya da yalan isnat edilmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bir parça bakır bulduğunu gören, hayra ve rızka nail olur. Bakırı eritip dökmek; iyilik etmeye işarettir. Bir kavle göre bakır; Yahudilere, üzerine çekişle vurmak ve tıkırtı yapmak; şöhrete delalettir. Bakırdan imal edilmiş eşya, hizmetkarlarla tabir olunur. Bakırdan bir kepçeye sahip olan, mala ve eşyaya kavuşur.
Ibn-i Sirin demiştir ki: Bakır, vs.'den imal edilmiş para görmek; kavga, düşmanlık ve dedikodu ile yorumlanır.
Cabir'ül Mağribi diyor ki: Bakır vs.'den ma'mül para görmek; iflas, fakirlik ve aşağılanmaya işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna