Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ayı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ayı görmek ne anlama gelir? Rüyada Ayı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ayı dini rüya tabirlerinde Ayı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Ayı görmek; oldukça aşağılık bir düşmanınız olacağına…

Ayı öldürdüğünüzü görmek; düşmanınızıalt edeceğinize işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Ayı görmek; alçak düşmanave ahmak hırsıza işaret eder.

Ayı etiyemek veya ayı postuna sahip olmak; korku ve endişe içinde olacağınızaişarettir.

» Kirmanî: Ayı görmek; bedbaht ve delibir adama veya ahmak ve deli bir kadına…

Dişi ayı görmek; belirtilen özellikteki bir bayanla evleneceğinize…

Dişibir ayının evinize geldiğini görmek; evleneceğinize…

Erkekbir ayının evinize geldiğini görmek; yukarıda özellikleri belirtilen biradamın size misafir olacağına…

Ayıöldürmek veya ayıya binmek; düşmanınızı alt edeceğinize işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ayı görmek, afet, bela ve fitne sahibine, bazen da hilekar, yahut bedeni ağır, görünüşü kötü, boşanmış ve oyunla meşgul bir kadına bazen da ayıyı görmek, esaret ve hapse delalet eder. Rüyada görülen ayı, ahmak bir düşmandır. Ayı şiddet ve kuvveti olmayan delil ve düşmanlığında hileye başvuran namert bir hırsızdır. Bir kimse bir ayıya binerse, eğer ehil ise dince velayete nail olur. Eğer ehil ve layık değilse, ona üzüntü ve korku gelir, sonra ondan kurtulur.
Ayı görmek, bir kadına, yolculuğa, sonra yolculuktan yerine dönmesine delalet eder. Bazı tabirciler de ayı, zina eden bir kadındır, dediler: Bundan dolayı bir kimse ayıya binerse, o kimse zinadan korunmalıdır.


Diyanet Ruya : Rüyada ayı görülmesi iyiye yorumlanmaz. Bir kimsenin rüyasında ayı görmesi; münafıklık, ahmaklık, düşünce ve görüş beyan etmekten yoksun ve düşmanla tabir edilir. Kişinin rüyasında ayıya bindiğini görmesi; devlet tarafından bir menfaat göreceğine delalet eder. Ayının eti ve derisinin görülmesi; düşman malı, sütü ise korku ve endişe ile yorumlanır. Kirmânî'nin yorumuna göre: Rüyanızda ayı görmeniz; kötü, akıldan mahrum ve insanlık denilen şeyden uzak bir erkekle tabir edilir. Bir başka yoruma göre rüyada ayıya binilmesi ve ayının öldürülmesi; düşmana galip gelineceğine delildir. Rüyada ayı görülmesi bazen de bir kadına, yolculuğa ve zina eden bir kadına delalet eder. Bundan dolayı bir kimse rüyasında ayıya binse; o kimsenin zinadan korunması gerekir.


İhya Rüya Tabirleri : Hilekar, kötü huylu kadına, namert insana, Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile va haram yolunu tutan , cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılıştı insana, Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse içiin velayete, değilse zina yatmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada ayı görmek, bela ve fitne sahibine. Bazen de hilekar, yahut kötü bir kadına bazen de hapse işaret eder. Bir kimse bir ayıya binse, eğer ehilse dince velayete nail olur. Eğer ehil ve layık değilse, üzüntü ve korkuya maruzkalır, ancak so a bu durumdan kurtulur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna