Rüyada Asker Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Asker Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Asker Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Asker görmek ile alakali tabirler, Rüyada Asker görmek ne anlama gelir? Rüyada Asker nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Asker dini rüya tabirlerinde Asker anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » ÇağdaşUlema: Asker görmek; kadınlar için geçici arkadaşlık, erkekler içinse huzursuzluğa…

Askerleri eğitim yaparkengörmek; patronlarınızla sorun yaşayacağınıza…

Savaşan askerler görmek;bazı kimselerle zorlu bir çekişmeye gireceğinize işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen asker ile beraber bir peygamber veya melik ya da bir alim varsa, mümin ve muvahhitler hakkında yardıma delalet eder. Bir kimse rüyada bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görse, o yerlere yağmur yağar. Rüyada az bir cemaat içinde bulunduğunu gören kimse, harbe gider ve orada zafere erişir. Bazı tabirciler, asker görmek, müminler hakkında nusret ve zalimlerden intikam almaktır, dediler. Asker görmek, hakkında diğer bazı malûmat «ordu» maddesindedir.


Diyanet Ruya : Rüyada asker görülmesi kudret ve kuvvetle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir mıntıkaya asker geldiğini görmesi; askerin geldiği mıntıkaya yağmur yağacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre asker görülmesi; müslümanlar hakkında zafere ve zalimlerden intikam almaya işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma,Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna