Rüyada anten görmek tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada anten görmek tabiri

Rüyada anten görmek tabiri

   

Rüyada anten görmek tabiri

Rüyada anten görmek ne anlama gelir? Rüyada anten görmek ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte rüyada anten görmek ne demek hakkında detaylı bilgi.

Rüyada anten görmek Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema: Rüyada anten görmek veya bir antene sahip olmak; uzaklarda yaşayan dostlardan haberverir.

Anteni radyoya bağlamak; mad-dî güç elde edeceğinize…

Anteni yere bağlamak; üstün gücünüzle büyük bir iş yapacağınıza…

Anteni parçalamak; hoşunuza gitmeyecek kötü bir haber alacağınıza işarettir.


Rüyada anten görmek Diyanet Ruya : Rüyanızda anten görmeniz; uzaktan bir haber alacağınıza, evinizin çatısına bir anten diktiğinizi görmeniz; uzak bir yerde bulunan akrabalarınızdan bir haber alacağınıza veya beklediğiniz bir işinizin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada anten görülmesi bazen de arzu edilmedik bir durumla karşılaşılacağına ve tanımadık birilerinden zarar görüleceğine işaret eder.


Rüyada anten görmek İhya Rüya Tabirleri : Beklenmedik bir yerden ya da kimseden sevinçli bir haber ile tabir edilir.

Rüyada Anten Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Anten Tamir Etmek
Bocalama sürecini atlatan veya yaşadığı olumsuzluklar yüzünden neşesi kaçmış olan rüya sahibinin yeniden eskisi gibi iyi hissetmek için kendisini sosyal ortamlara atacağını, eski arkadaşlarıyla görüşeceğini, gereksiz kırgınlıklar yaşadığı kimselerle köprüleri yeniden kurmak için girişimlerde bulunacağını ve keyfini kaçıracak her türlü durumdan özellikle kaçınacağını işaret eder. Kişinin kendisine olan saygısını ve sevgisini yeniden kazanmaya başlayarak, acımasız eleştiriler yapmadan, her şeyi olduğu gibi kabullenmeyi öğrenerek yaşayacağına alamet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna