Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Anne görmek ile alakali tabirler, Rüyada Anne görmek ne anlama gelir? Rüyada Anne nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Anne dini rüya tabirlerinde Anne anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Rüyada sıklıkla annenizi görmek; kendinize olan güveninizi kaybettiğinize, nadirengörmek ise, annenizle duygusal ilişkilerinizin iyi olduğuna…

Annenizi ölmüş olarak görmek; hissiz ve lakayt biri olduğunuza…

Annenizi diri görmek;güzel bir durumla karşılaşacağınıza…

Annenizi çocuklarından yanaendişeli görmek; birinin başına gelecek kazadan dolayı muhtemelen sizin dezarar görebileceğinize…

Annenizin, evlatlarına şefkatgösterdiğini ve mutlu olduğunu görmek; bir başkasının durumundan faydalanacağınıza...

Henüz hayatta olan annenizikaybettiğinizi görmek; herhangi bir konuda vicdan azabı çekeceğinizeişarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ana görmek, baba görmekten hayırlıdır. Rüyada anasının kendini doğurduğunu gören kimse hasta ise ölür. Çünkü ölü çocuk gibi bezlere sarılır. Eğer sağlam ve fakir ise genişliğe kavuşur. Çünkü çocuğun da yükü başkalarınadır. Eğer zengin ise sıkıntıya girer ve kazancından ortaya engeller çıkar. Çünkü çocuğun çocukluk anısı da sıkıntılıdır.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında annesini görmesi; değişik şekillerde yorumlanır. Şöyle ki: Bir kimsenin rüyasında annesini güler yüzlü ve sevinçli bir vaziyette görse; o kimsenin önündeki günlerde mutluluğa ve huzura kavuşacağına işarettir. Rüyada anne görülmesi; rızkın artacağına, mutlu günlerin geleceğine işaretle tabir edildiği için genel olarak rüyada anne görülmesi hayra ve iyiliğe yorumlanmıştır. Bir kimsenin rüyasında ölmüş olan annesini görmesi; ölü olan o anne evlâdından hayırlı ve sevaplı bir amel beklemekte olduğuna işaret eder. Yani rüya sahibi annesinin ruhu için Kurban okuyabilir, hayır yapabilir, sadaka verebilir, duâ edebilir ve günahının affı için istiğfarda bulunabilir. Bir kimsenin rüyasında sağ olan annesini görmesi; rüya sahibinin annesine karşı yerine getirmekle mükellef olduğu hizmetlerini daha dikkatli bir şekilde ifa etmesi gerektiğine işaret eder. Bir başka yoruma göre: Rüyada anne görülmesi; eğer anneniz hayatta ise memnun olacağınız birisiyle tanışacağınıza, eğer anneniz ölü ise, önemli bir kavga ve tartışmadan sonra evinize sulh ve sükûn geleceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Ana.


MollaCami Tabiri : Bir kimsenin rüyasında annesini görmesi; şayet annesi sağ ise, annesinin kalbini kazanıp, gönlünü almaşı gerektiğine, eğer vefat etmiş ise, ahiret hayatı için evladından hayır ve dua beklediğine işaret eder. Rüyada anneye bağırmak, kötü hareket etmek; büyük günah işleyip onun bedduasını almaya ve bu yüzden de rüya sahibinin bütün isterinin ters gitmesine işaret eder. Rüyada annenin güler yüzlü görülmesi; onun duasını almaya ve ihtiyarlıkta ona yardımcı olmaya işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna