Rüyada anka kuşu görmek ne anlama gelir
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada anka kuşu görmek ne anlama gelir

Rüyada anka kuşu görmek ne anlama gelir

   

Rüyada anka kuşu görmek ne anlama gelir

Rüyada anka kuşu görmek neye işarettir? Rüyada anka kuşu görmek ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte rüyada anka kuşu görmek ne demek hakkında detaylı bilgi.

Rüyada anka kuşu görmek Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada Anka kuşu görmenin dört tabiri vardır. Bunlar;

1-Hâkim

2-Büyük şahsiyet

3-Yöneticilik

4-Güzel kadın.

» Allame Meclisî: Anka kuşunun sizinle konuştuğunu veya evinizin çatısına konduğunu görmek; zenginleşeceğinize veya ilginç bir işle karşılaşacağınıza…,

Anka eti yediğinizi görmek; iffetli ve takvalı bir kızınız olacağına…,

Elinizde Anka kuşu olduğunu ve uçup gittiğini görmek; eşinizi boşayacağınıza, ancak daha sonra pişman olacağınıza…,

Anka kuşu yakalamak; birbaşkanlık makamına oturacağınıza…

Anka eti yediğinizi, ancak hiç kemiği olmadığını görmek; kariyerinizin yükseleceğine, gelir eldeedeceğinize, ancak dinî inancınızın zarar göreceğine işarettir.

» Müellif: Anka kuşu; saygın ve ahlaklı kişiye ve aynı zamanda bahta…

Dişi Anka kuşu; güzel birkadına…

Bir Anka kuşunun sizi yakalayıp havaya uçtuğunu görmek; büyük bir şahsiyetin yolculuğa çıkacağınaişarettir.

» Kirmanî: Anka kuşu; söz sahibi, iyiliksever ve büyük bir şahsiyete…

Dişi Anka kuşu öldürmek; bir kızla gayrimeşru ilişki yaşayacağınıza…

Anka kuşunun elinizden uçupgittiğini görmek; eşinizi boşayacağınıza işarettir.


Rüyada anka kuşu görmek Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada anka kuşu görmek, kadri yüce olan ve bid'at ehli ile arkadaşlık yapmayan bir kimseye delalet eder. Rüyada anka kuşunun kendisiyle söylediğini gören kimse, halife tarafından mala erişir. Bazı tabirciler, o kimse bakan olur, dediler.

Rüyada anka kuşu görmek ne anlama gelir

Anka kuşunun kendisine bir şey attığını gören kimse, bir melek vasıtasıyla Allah (C.C.) tarafından rızıklanır. Anka kuşuna bindiğim gören kimsenin, kadri yüce ve benzeri olmayan bir melike galip gelir. Anka kuşunu avladığım gören kimse, anka gibi bir zata hile yapar. Eğer anka kuşunu sattığını görse, yine öyle bir adama zulmeder. Ankayı hile yapmadan avladığını görse, yiğit bir çocuğa delalet eder.
Anka kuşuna malik olduğunu gören kimse, güzel bir kadınla evlenir. Anka güzel bir kadına, garip haberlere ve uzak yolculuklara delalet eder. Bazen da, doğru veya yanlış fazla söze delalet eder.

Rüyada anka kuşunu görmek, garip haberlere ve uzak yolculuğa delalet eder. Bazen da sağlam ve hasta olarak rastgele söz söylemeye delalet eder.


Rüyada anka kuşu görmek Diyanet Ruya : Rüyasında anka kuşu gören kimsenin; bid'atçi kimselerle dostluk kurmayan faziletli bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyasında anka kuşu ile konuştuğunu gören kimsenin sultan tarafından ödüllendirileceğine ya da bakan olacağına delalet eder. Rüyasında anka kuşunun kendisine bir şey attığını gören kimse; bir melek aracılığı ile rızıklandırılır. Rüyasında anka kuşuna bindiğini gören kimsenin; büyük bir sultana galip geleceğine, anka kuşunu avladığını gören kimsenin; bir zata hile yapacağına, anka kuşunu sattığını gören kimsenin; yine böyle birisine zulmedeceğine, anka kuşuna sahip olduğunu gören kimsenin; güzel bir hanımla evleneceğine yorumlanır.


Rüyada anka kuşu görmek İhya Rüya Tabirleri : Anka kuşunu görmek şöhretli ama bidat ehli bir insanla arkadaşlığa, Bu kuşun kendisiyle söyleşmesi bakanlık ya da devlelete gelecek dünyalığa, Bu kuşa sahip olmak güzel bir kadınla evlenmeye, Bazen bu kuşu görmek garip haberlere, uzağa yolculuk yapmaya, uluorta konuşmaya delalet eder.


Rüyada anka kuşu görmek MollaCami Tabiri : Rüyada anka kuşu görmek, kadri yüce olan bir kimseye işaret eder. Anka kuşuna malik olduğunu gören kimse, güzel bir kadınla evlenir. Anka kuşunu görmek, uzun yolculuğa da işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna