Rüyada Ameliyat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ameliyat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ameliyat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ameliyat görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ameliyat görmek ne anlama gelir? Rüyada Ameliyat nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ameliyat dini rüya tabirlerinde Ameliyat anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Bir ameliyata katılmak; üzüntüyle sonuçlanan bir ilişkiye…

Ameliyatolmak; birilerinin yardımıyla maddî sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında kendisini bir ameliyathanede görmesi; sağlığının gayet iyi olduğuna delildir. Kişinin rüyasında ameliyat edildiğini görmesi; yeni bir gönül macerası geçireceğine, kendisi bir doktor olarak bir başkasını ameliyat ettiğini görmesi; bulunduğu mahallede ona aşık olan ve her gün yoluna çıkan bir genç bulunduğuna işaret eder. Bir başka yoruma göre de; kişinin rüyasında bir hastayı ameliyat ettiğini görmesi kendisine verilen bir görevi yerine getirmeye çalıştığına, ameliyatı tamamladığını görmesi; rüya sahibinin başladığı işi başarı ile bitireceğine yorumlanır. Rüyanızda ameliyat edildiğinizi veya bir başkasını ameliyat edilirken görmeniz; yakında başınıza hiç beklemediğiniz bir musibetin geleceğine veya yakınlarınızdan birisinin bir belaya maruz kalacağına, bunun için de gayet dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Ameliyat olmak sırların açığa çıkmasına, Ameliyathane görmek kendisinde gizli bilgiler bulunan birine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada herhangi bir yerinden usulüne uygun olarak ameliyat olduğunu gören kimsenin, bir büyüğünden veya büyük bir alimden maddi veya manevi olarak fayda ve menfaat göreceğine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna