Rüyada Amber Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Amber Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Amber Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Amber görmek ile alakali tabirler, Rüyada Amber görmek ne anlama gelir? Rüyada Amber nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Amber dini rüya tabirlerinde Amber anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Amber görmenin dört tabiri vardır:

1-Menfaat

2-Yöneticilik

3-Mutluluk ve murat

4-Övgü.

» Müellif:Amberiniz olduğunu görmek; gördüğünüz amber miktarınca menfaat elde edeceğinize…

Birine amber verdiğinizigörmek; o kimseye rahatlık sağlayacağınıza…

Amberinizin zayi olduğunugörmek; zarara uğrayacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada anber görmek, alim, faziletli, itibarlı ve kıymetli büyük bir kimse tarafından elde edilecek mal ve menfaata delalet eder. Anber sürünmek, güzel medh'e delalet eder. Bazan da anber üzerine kar biriken büyük mülklere veya kendisinden meyve toplanan bostana ya da alimlerden elde edilecek nefis bir bilgiye delalet eder.
Anber kazanç, menfaat veya deniz tarafından görülecek bir hayırdır. Rüyada öd ağacı veya anber üzerine ateş koyduğunu gören kimse, dince bir bid'ata sülük eder. Veya mal ve şöhretini fesatlık uğrunda harcar. Bir şeyi mahalli olmayan bir yere koyar veya malıyla sultana hizmet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda amber görmeniz; büyükleriniz vasıtasıyla bir servete sahip olacağınıza, amber kokladığınızı görmeniz; samimi arkadaşlarınızın hakkınızda iyi hisler beslediklerine, sizinle buluşmak ve sohbet etmek için âdeta sabırsızlandıklarına, amber dumanında buhurlandığınızı görmeniz; dinî inançlarınızın sarsılacağına veya servetinizi meşru olmayan yerlerde tüketeceğinize ve sonunda onun bunun hizmetçisi olma durumuna düşeceğinize delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Güzel Koku:

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna