Rüyada Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Akbaba görmek ile alakali tabirler, Rüyada Akbaba görmek ne anlama gelir? Rüyada Akbaba nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Akbaba dini rüya tabirlerinde Akbaba anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » ÇağdaşUlema: Akbaba görmek; kötü bir hastalığa yakalanacağınıza...

Uçan bir akbaba görmek; bir tanıdığınızın hakkının zayi olacağına…

Akbabaavlamak; düşmanınıza galip geleceğinize işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Nezaketsiz ve ahmak insanla tabir edilir. Akbaba kuşu tutmak hastalığa, Bir yerleşim alanına akbabaların girdiğini görmek, oranın istila edilmesine, Bir hastanın evinde akbaba görmesi ölümünün yaklaşmış olduğuna, Sanat ehli kişinin akbaba görmesi menfaatta, Akbaba sürüsü işsizliğe, serkeşliğe, korku ve sıkıntıya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Akbaba; miskin, itaatkar ve zararsız yabancı bir adamla tabir olunur. Akbabanın etini ve tüyünü yanında görenin eline, fakir ve garip bir kimseden mal veya başka şey geçer. Bir rivayete göre böyle bir şahsın vasıtasıyla sevap kazanır. Akbabaya bindiğini gören, gurbete gider ve fakir düşer. Dişi akbaba satın alan, fakir bir kadınla evlenir. Yanında bir akbaba yavrusu görenin, evladı fakir düşer.
Kirmani demiştir ki: Rüyasında kendisine bir akbaba verilen, dinde selamet bulur. Sabırlı fakirlerden olur. Akbabaları otlattığını gören, miskin ve fakir bir kavme reislik yapar. Akbaba sesini işiten, gamdan kurtulur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna