Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Aba görmek ile alakali tabirler, Rüyada Aba görmek ne anlama gelir? Rüyada Aba nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Aba dini rüya tabirlerinde Aba anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-iSîrîn: Rüyada yeşil ve beyazrenkli pamuklu aba görmek veya yeni bir aba giymek; bol miktarda nimet bulacağınızave abanın güzelliğince menfaat elde edeceğinize…

Siyah veyakoyu renkli dar aba giymek; bunun aksine işarettir.

» Kirmanî:Aba satıcısı, dünyasını dinine tercih eden kişiye…

Üzerinizde ipek elbise olduğunu görmek; hem dünyayı hem de ahireti istediğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada aba görülmesi, yolculuk ve sevindirici bir haberle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında aba üstüne oturduğunu görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında aba giydiğini görmesi; huzurlu bir kazanca ve mutluluğa kavuşacağına, rüyasında sırtından abayı çıkardığını görmesi; görevine son verileceğine, bir tüccarın rüyasında sırtından abasını çıkardığını görmesi; iflas edeceğine yorumlanır.Rüyanızda abanızı çıkarıp bir başkasına verdiğinizi görmeniz; elinizde olan malı başkalarına kaptıracağınıza, rüyanızda sırtınızdaki abanın siyah olduğunu görmeniz; üzücü bir haber alacağınıza, rüyanızda sırtınızdan siyah bir abayı çıkardığınızı görmeniz; halen içinde bulunduğunuz bir sıkıntıdan kurtulacağınıza delâlet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Hırka, Elbise.


Seyyid Süleyman :
Bakınız; Hırka, Elbise.Rüyada abadan yapılmış bir elbise giymek, yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşanabileceğini belirtir. Renkli aba giyilmesi, hayırlı bir haber alınabileceğini, yırtık bir aba ise, yakın bir gelecekte maddi kazanç belirtir. Rüyada aba görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında üzerine bir aba giymis oldugunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluga isarettir. Bir rivayete göre aba giyinmek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat görecegine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna