Miraç Kandili mesajları kısa ve öz
Ana Sayfa »Güzel Sözler » Miraç Kandili mesajları kısa ve öz

Miraç Kandili mesajları kısa ve öz

   

Miraç Kandili mesajları kısa ve öz

İslam dünyasında mübarek kabul edilen ve Recep, Şaban, Ramazan aylarını kapsayan “Üç Aylar'ın” ikinci kandili olan Miraç Kandili 2 Nisan 2019 Salı akşamını 3 Nisan Çarşamba gününe bağlayan gecede idrak edilecek. Bizde sevdiklerinize gönderebileceğiniz Miraç Kandili mesajları güzel sms sözleri bu sayfada derledik. İşte sosyal medya, kısa mesaj veya Whatsapp uygulaması vasıtası ile sevdiklerinize gönderebileceğiniz Miraç Kandili Mesajları 2019 ve Miraç kandili hakkında tüm detaylar.

Miraç, Peygamber Efendimiz (sav)'in en büyük mucizelerinden biridir. Recep ayının 27. gecesi miraç kandilidir. Miraç hadisesi Mekke devrinin onuncu yılında vuku bulmuştur. Müslümanların büyük sıkıntı ve eziyetler içinde bulunduğu bu günlerde Yüce Allah mahzun Peygamberini sevindirmek ve onun şahsında müminlere eşsiz nimetler vermek için O'nu katına çağırmıştır. Peygamberimiz Hz Muhammed (sallallahu aleyhi vesellemin) Cebrail aleyhisselam rehberliğinde bir gece vaktinde Mescid-i Haram'dan Mescid-i Aksa'ya yaptığı yolculuğa İsra; Mescid-i Aksa'dan semalara, yüce huzura yükselişine de Miraç denir.

Allah Resûlü (sav), Miraç'tan ümmetine üç büyük hediyeyle dönmüştür. Bu hediyelerin birincisi Peygamberimizin “Gözümün nuru” dediği beş vakit namazdır. Mirac'ın bir diğer hediyesi “Âmenerresûlü” olarak bildiğimiz Bakara Sûresi'nin son iki âyetidir. Bu âyet-i kerimeler bize iman esaslarını, kulluk şuurunu ve sorumluluk bilincini hatırlatır. Dünyada yapıp ettiğimiz her şeyin bir hesabı olduğunu bildirir. Rabbimize içtenlikle nasıl dua ve yakarışta bulunacağımızı öğretir.

resimli miraç kandili mesajlarıMirac'ın son hediyesi ise ümmet-i Muhammed'den Allah'a ortak koşmayanların günahlarının bağışlanacağı ve sonunda cennete girecekleri müjdesidir. Miraç hadisesi Kuranı Kerim'de şöyle geçmektedir;

“Kulunu (Muhammed -aleyhissalâtü vesselâm-'ı) bir gece, Mescid-i Harâm'dan kendisine bâzı âyetlerimizi göstermek için, etrâfını mübârek kıldığımız Mescid-i Aksâ'ya götüren Allâh, her türlü noksan sıfatlardan münezzehtir. Şüphesiz O, her şeyi hakkıyla bilen, hak­kıyla görendir.”(el-İsrâ, 1)

“O (peygamber), Cebrail'i bir başka inişinde de görmüştü. Sidretü'l- Müntehâ'nın yanında. Ki Cennet'ül-Me'va da onun yanındadır. O zaman ki, o Sidre'yi bürüyen bürüyordu. Gözü kaymadı ve sınırı aşmadı. Andolsun o, Rabbinin en büyük âyetlerinden bir kısmını gördü.” (Necm, 53/13-18)

MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA MESAJLARI

miraç kandili mesajları  Cenab-ı Allah Miraç Gecesinin Rahmetini ve Bereketini Sağanak Yağmur Gibi Üzerinize Yağdırsın. Bu Mübarek Geceyi Mazlumların Kurtuluşuna, Zalimlerin Kahroluşuna Vesile Kılsın. Dualarınızda Olmak Dileğiyle Miraç Kandilimiz mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Rabbim! Habibini hüzün yılında Miraç'a yükselterek Ayetlerinin bir kısmını gösterip teselli ettiğin gibi, bizleride huzuruna kabul eyle! Hüznümüzü Miraç eyle! Dualarımızı kabul ve makbul eyle!

miraç kandili mesajları  Namazınız MİRAÇ, Geceniz MÜBAREK, Duanız Makbul OLSUN.... "Duâ eder Duâ beklerim" ...Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allah, Alem-i İslam'ı her türlü kötülüklerden korusun, bizlere birlik olmayı ve O'nun rızasını kazanmayı nasip etsin. Miraç Kandilimiz mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Yüreğimizden Merhamet duygusu, İnsanlık, İyilik, Hoşgörü, Yaşama sevinci eksik olmasın. Bu gece ve her gün.. Bu Mübârek gecenin, Manevi yükselişimize vesile olması dileğiyle....! Miraç Kandilimiz mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Rabbim bu mübarek gece edilen tüm duaları, yapılan tüm ibadetleri kabul etsin, vatanımızı, milletimizi bir, kardeşliğimizi daim eylesin. Miraç Kandilimiz kutlu Olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Bu mübarek günler, geceler hürmetine milletimize dirlik ve birlik nasip eyle, milletimizi her türlü illetten koru. Amin! Miraç Kandilimiz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey gecenin sahibi. Nasıl ki kudretinle geceyi gündüzle örtüyorsan; bizim de hatalarımızı, günahlarımızı rahmetinle ört. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Peygamber Efendimizin bu kutlu yolculuğu; sevgi, saygı, hoşgörü, sağduyu, iyi niyet, kalplere güzellik serpilen bir gün olması dileğiyle Miraç kandilimiz hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rahman! Rahmetinde sınır tanımayan! Rahmetini bir an olsun üzerimizden çekme. Münafıkların tuzaklarından bizi koru, zalimlerin şerrinden muhafaza et. Amin! Miraç Kandilimiz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  Ümidine derman olacaksa duam, Rahman'dan tek dileğim çok mutlu olman. İmanımız yeter mi bilinmez dualarımızın kabulüne, Rabbim'den dileğim dermanını koysun gönlüne, ve Rahmanın nuru tecelli etsin o güzel yüzüne ve yüreğine. Dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allahı'ım! Sen Müslümanlara basiret ver. Mazlumların dertlerine derman ver. Bizleri kapıldığımız bu geçici Dünya hayatının heva ve hevasatından kurtarıp ihlasa erdir ve bütün insanlığı mübarek Kandil gecesinden nasipdar eyle. Rabbimiz! Sen bize, hayır ne ise onu ver. (amin) Hayırlı Kandiller.

Miraç Kandili mesajları

miraç kandili mesajları Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (sav)'ı anlatır. Muhammed (sav)'ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu kandiliniz mübarek olsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Bizi sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de sana itaat eden bir ümmet çıkar, bize ibadet usullerimizi göster, tevbemizi kabul et; zira, tevbeleri çokça kabul eden, çok merhametli olan ancak sensin. (Bakara 128) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Kötü ahlâktan, nefsânî arzulardan, kötü işlerden ve ayıp şeylerden beni uzaklaştır. (Hadis) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allahım! Bizleri Regaib'le sana rağbet eden, Miraç ile yücelen, Berat ile kurtuluşa eren, Kadrini idrak ederek seni hakeden kullarından eyle. Amin! Hayırlı Nurlu Kandiller.

miraç kandili mesajları  Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der… Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Rahmetinin gereklerini, mağfiretinin sürekliliğini, her türlü günahtan uzak ve salim olmayı, her türlü iyilik ve nimetleri, cennete girerek felaha ermeyi, yardımınla cehennem ateşinden kurtulmayı istiyorum. (Amin) Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Kandiliniz kutlu olsun.

miraç kandili mesajları  Rabbimiz! Hesap görülecek günde, beni, ana babamı ve inananları bağışla. (İbrahim 41) Miraç Kandiliniz Hayırlı Olsun.

Miraç Kandili mesajları

miraç kandili mesajları  Yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten eşsiz Peygamberin Miracı olan Miraç Kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Niyazlarımızı geri çevirme, bizi ömrümüz oldukça ibadetlerde muvaffak kıl. Amin. Miraç Kandilimiz Hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün miraç kandili, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Mü'minler ancak o kimselerdir ki; Allah anıldığı zaman kalpleri ürperir. Onun âyetleri kendilerine okunduğu zaman (bu) onların imanlarını artırır. Onlar sadece Rablerine tevekkül ederler. (En'âm, 6/2) Miraç Kandiliniz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle, Dualarınız Kabul Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Rabbim! (Gireceğim yere) doğruluk ve esenlik içinde girmemi sağla. (Çıkacağım yerden de) beni doğruluk ve esenlik içinde çıkar. Katından bana yardımcı bir kuvvet ver. (İsra 80) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Bizi doyurup içiren ve bizi Müslümanlardan eyleyen Allah'a hamdolsun. Hayırlı Kandiller.

Miraç Kandili mesajları

miraç kandili mesajları  Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

miraç kandili mesajları  Ey Allah'ım (c.c.)! Seni anlatan bir dil, seni anan haller ve senin sevginle dolup taşan bir yürek nasip eyle. Hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Talip olunan değer ne kadar büyükse tabi tutulan imtihanlar da o kadar büyük oluyor tut elimizden Allah'ım. Tut ki kalmayalım sensiz. Şüphesiz bizim tedbirimiz senin takdirinden küçüktür. Bizleri kazanma kuşağında kaybedenlerden değil, hakiki rızana erenlerden eyle. Hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Biz inandık, bizi bağışla, bize merhamet et, sen merhamet edenlerin en hayırlısısın (Mü'minün 109) hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah'a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Alemlere rahmet olarak gönderilen hz peygamberimizin miraca cıkmasıyla bize verilen mujdeye nail olan ummetin miraç kandili mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Tüm Müslüman eleminin mübarek “Miraç Kandili'ni” kutluyorum. Bu hayırlı günde Allah 'Barış, Huzur, Sağlık' nasip etsin.

miraç kandili mesajları  Rabbim Sen affedicisin affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri mübarek Miraç kandili hatırına Affı Mağfiret eyle. Amin! Hayırlı Kandiller

Miraç Kandili mesajları

miraç kandili mesajları  Miraç kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle, Hayırlı kandiller!

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Bizlere dünyada ve ahirette güzellikler ihsan eyle azabından muhafaza eyle. ( Bakara 201) Miraç kandiliniz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  Miraç Kandiliniz mübarek olsun; dualar müşterektir, duanızla gücümüze güç katmak ne güzel.. Allah kabul ve hayra vesile kılsın.

miraç kandili mesajları  Rüzgârın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun. Hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin, bunların tümü senin ve sevdiklerinin olsun. Miraç kandilin kutlu olsun.

miraç kandili mesajları  Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kâinatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Peygamberimizin Miracının hepimizin huzur ve barışına vesile olması dileğiyle kandilimiz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın âminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler… Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Tüm İslam aleminin Miraç Kandili kutlu olsun.. Böyle mübarek bir günde tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle.. Herkese hayırlı günler.

Miraç Kandili mesajları

miraç kandili mesajları  Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Sevgi, saygı, hoşgörü, sağduyu, iyi niyet, kalplere güzellik serpilen bir gün olsun. Miraç kandilimiz hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Mübarek miraç kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Bizlere sınava tutulduğumuz bu dünyanın geçiciliğini hatırlatan; kardeşçe, dürüst, mütevazı bir yaşamın kapılarını aralayan bu mübarek gecenizi kutlarım. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili mesajları

miraç kandili mesajları  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle... Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar şunlardır: Din saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç Kandilinizi kutlarım Allah'a emanet olun. Güzel kandiller.

miraç kandili mesajları  Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla'ya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili mesajları

miraç kandili mesajları  İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere.

miraç kandili mesajları  Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu hep seninle olsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazuunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.

miraç kandili mesajları  Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Yaratılan herşey Sana muhtaç iken, ne olur muhtacına muhtaç etme bizi. Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

miraç kandili mesajları  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını yüce Mevla'ya sunacağı ve onun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Miraç Kandili mesajları

miraç kandili mesajları  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Kandiliniz mübarek olsun!

miraç kandili mesajları  Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbim! Bana bir hikmet bahşet ve beni salih kimseler arasına kat. Sonra gelecekler arasında beni doğrulukla anılanlardan kıl.” Beni Naîm cennetinin varislerinden eyle. Şuara 83,84,85) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allahım! Biz senden, Peygamberin Muhammed sallallahu aleyhi ve sellemin istediği hayrı dileriz. Peygamberin Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem sana hangi şerlerden sığınmış ise, biz de o şerlerden sana sığınırız.  Sen kendinden yardım dilenilensin. Varış yalnız sanadır. Kudret ve kuvvet ancak Allah iledir. Hayırlı nurlu kandiller.

miraç kandili mesajları  Ey Bizleri varlığa erdiren, var olmadaki sonsuz zevki gönüllerimize duyuran, Güzeller Güzeli Rabbimiz! Sana hamd ü senalar olsun. Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

miraç kandili mesajları  Allahım! Beni esirge, bana merhamet eyle, bana hidâyet et, bana âfiyet ver, beni rızıklandır. (Hadis) Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-ı gazada cihat eden gibi Allah yanında rütbesi vardır. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey Allah'ım! Harama bulaşmaktansa, helalinle yetineyim. Beni lütfunla (zengin kılarak) Senden başkasına muhtaç etme. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allahım! Hatalarımı kar ve soğuk su ile temizle. Beyaz elbiseyi kirden temizlediğin gibi kalbimi de hatalardan arındır. Amin! Miraç kandilimiz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Bize katından bir rahmet ver ve içinde bulunduğumuz şu durumda bize kurtuluş ve doğruluğa ulaşmayı kolaylaştır” (Kehf 10) Amin! Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere ulaşmak dileğiyle... Miraç kandiliniz Mübarek Olsun!

miraç kandili mesajları  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Elif gibi haddini bilen, gönül aynasını silen, mizanda yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Miraç kandiliniz mübarek olsun

miraç kandili mesajları  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda huzursayfasi.com buluşmak ümidiyle kandilinizi kutlarım. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Mü'minler namazı dosdoğru kılan, kendilerine rızık olarak verdiğimiz şeylerden Allah yolunda harcayan kimselerdir. (En'âm, 6/3) Allah bizleri salih mü'minlerden eylesin inşallah. Miraç Kandilimiz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allahım! Yalnızken de, insanlar içindeyken de, senden korkmayı dilerim. Rıza ve öfke hâllerimde de, senden ihlas kelimesini dilerim. (Hadis) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allah'ım Gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle. Amin! Miraç kandilimiz hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Bu gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Ruhumu Daraltma, Kalbimi Karartma, Darda koyup Aratma, Hak yolundan Saptırma, Beni SENDEN Başkasına YALVARTMA. Amin! Hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Bizi ve bizden önce iman etmiş olan kardeşlerimizi bağışla. Kalplerimizde, iman edenlere karşı hiçbir kin tutturma! Ey Rabbimiz! Şüphesiz sen çok esirgeyicisin, çok merhametlisin.” (Haşr 10) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Senin için imkânsız yoktur. Takdir senindir, Ya Rabbi! Bizi darda koyma, dara düştüğümüzde de bizi şükredenlerden eyle. Amin! Miraç Kandilimiz hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  İşte sizin Rabbiniz Allah. Ondan başka hiçbir ilah yoktur. O her şeyin yaratıcısıdır. Öyle ise O'na kulluk edin. O her şeye vekil (her şeyi yöneten, görüp gözeten)dir. (En'âm, 6/102) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ım (c.c.) sözümüz ile özümüzü bir yap. Davranışlarımız ile inancımızı bütünleştir. Bizi her türlü riyadan ve yalandan koru. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Senden hayırlı olan işleri yapmayı,aklın ve dinin çirkin gördüğü şeyleri terk etmeyi ve fakirlerin sevgisini istiyorum. (Hadis) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Senden dünya ve âhirette afiyet dilerim. Allah'ım! Senden dinim, dünyam, aile fertlerim ve malım hakkında af ve afiyet dilerim. Allah'ım! Ayıplarımı ört, korkularımdan emin kıl. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Eğer din ölümden önce bir işe yaramazsa ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Rabbimiz, biz iman ettik. Bizim günahlarımızı bağışla. Bizi ateş azabından koru. (Ali imran 147) Regaip kandilimiz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Şiddetin, kibirin, öfkenin yok olduğu bir Kandil diliyorum. Hepimizin Miraç Kandili mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey merhametlilerin en merhametlisi olan Allah'ım dünya'nın neresinde olursa olsun; ezilen, açlık, kıtlık ve sefalet çeken mazlumlara ve bicarelere yardım eyle! Enbiya ve evliya, suleha ve Şuheda hürmetine Duâ ve niyazlarımızı kabul eyle Allahım. (Amin) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Rabbim! (Gireceğim yere) doğruluk ve esenlik içinde girmemi sağla. (Çıkacağım yerden de) beni doğruluk ve esenlik içinde çıkar. Katından bana yardımcı bir kuvvet ver. (İsra 80) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allahım! Seçtiğin Peygamberinin hürmetine, bizi, anne ve babamızı Cehennem ateşinden koru. Bizi, anne ve babamızı iyilerle beraber Cennete koy. Duâmızı kabul buyur. Âmin! Kandiliniz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Bizleri Regâible Sana rağbet eden, Miraç ile yücelen, Berat ile kurtuluşa eren, Kadrini idrak ederek Ramazanın sonunda Cenneti hak eden kullarından eyle. Amin! Miraç kandilimiz Hayırlı Olsun!

En Güzel Miraç Kandili Mesajları diğer sayfamız İçin Tıklayın!

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna