2019 Ramazan Bayramı mesajları
Ana Sayfa »Güzel Sözler » 2019 Ramazan Bayramı mesajları

2019 Ramazan Bayramı mesajları

   

2019 Ramazan Bayramı mesajları

İslam aleminde Müslümanlar için özel günler ve geceler vardır. Bunlardan bir tanesi de Ramazan Bayramı'dır. Bizde sevdiklerinize gönderebileceğiniz, İslâm'da en kutsal ve faziletli günlerden biri olan 2019 Ramazan Bayramı mesajları sms sözleri bu sayfada derledik. İşte sevdiklerinize; bilgisayarınızdan, telefonunuzdan yada tabletinizden, sosyal medya aracılığıyla ulaştırabileceğiniz en güzel Ramazan Bayramı mesajları, sözleri ve resimli mesajları.

3 Haziran Pazartesi günü tutulacak oruç ile 11 ayın sultanı; rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan ayı bitiyor. 4 Haziran Salı günü ise Allah'ın izni ile 2019 Ramazan Bayramı'nı idrak edeceğiz. Müslümanlar 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayını uğurlamanın hüznünü yaşarken bir yandan da Ramazan Bayramı'na ulaşmanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyor.

Yılda iki dini bayramımız vardır. Bir Kurban bayramı diğeri ise Ramazan Bayramı ya da halk dilinde bilinen ismiyle Şeker Bayramı. Ramazan Bayramı; İslam aleminde, oruç tutma ayı olan Ramazan ayı bittikten sonra üç gün boyunca kutlanan dinî bir bayramdır. Hicri takvime göre onuncu ay olan Şevval ayının ilk üç gününde kutlanır.

resimli ramazan bayramı mesajlarıBayram, sevinç günü demektir. Topluca kılınan bayram namazları; Müslümanlar arasındaki birlik ve beraberliğin güzel bir göstergesidir. Bayramlar Müslümanları birbirine yaklaştıran, dargınlıkları ortadan kaldıran, kardeşlik duygularını kuvvetlendiren önemli günlerdir. Bayramlar, Allah'ın mü'min kullarına birer ziyafet günleridir. www.huzursayfasi.com ailesi olarak Mübarek 11 Ayın Sultanı Ramazan Bayramının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Canabı Haktan dileriz.

İŞTE EN GÜZEL 2019 RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Rahmet ve merhamet ayı olan Ramazan'la bereketlendik. Sevgi ve muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayram olması dileğiyle, Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  11 Ayın Sultanı Ramazanın Soframıza Getirdiği Bolluk Gibi Bu Bayramda Bol bol içinizde Huzur Olsun, Bayramınız Mübarek Olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Ramazan Bayramın kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Müminler ancak kardeştirler. Öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin ve Allah'tan korkun ki esirgenesiniz. (Hucurât, 10) Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Muhtevasında sevinmek ve sevindirmek olan bu güzel günde, sevindirmeniz ve sevinmeniz dileğiyle, Ramazan Bayramımız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Üzerimize doğan bayram güneşinin tüm dünyaya huzur getirmesi temennisiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Mübarek Ramazan Bayramınızı kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Bayramınız mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik eder, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara kavuşmayı Allahtan dilerim.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Değer verdiklerinizle beraber iyi bir bayram geçirmenizi diliyorum. Aziz ve güzel memleketimin bayramı mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bizleri sağlık ve selamet ile Ramazan Bayramı'na kavuşturan Rabbimize şükürler olsun. Bayramınız mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Ramazan Bayramınızı en derin sevgi ve saygılarımla kutlarım. Dareynde cümlemize afiyet ve selametler dilerim. Nice mutlu ve kutlu günlere saadet, devlet, izzet ve şefkatle erişmenizi temenni ve niyaz ederim. Ramazan Bayramınız mübarek olsun…

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Birliğimizin daim olacağı günlerin başlangıcı olması dileğiyle Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Ramazan Bayramı mesajları

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Mutluluk içinde, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle... Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Ramazanın rahmet ikliminden sonra bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Ey Rabbimiz! Bizе dünyada, vе ahirеttе iyi hal vеr vе bizi o atеş azabından koru. (Amin) Hayırlı Bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı'nız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce yaratan Allah, hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, bu hayırlı bayramda da dualarımız yüce Allah'a. Mübarek Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bugün ettiğimiz her dua, derdimize deva, hastalarımıza şifa gönüllerimize huzur geçmişlerimize rahmet, evimize bereket getirsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Kurumuş kütüğe bile nice çiçekler bahşeden Yüce Rabbim! Kuruyan yüreklerimizi de Rahmetinle bu bayramda birleştir. (Amin) Hayırlı Bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah'ı hatırlatandır. Ramazan Bayramınız Mübarek olsun.

Ramazan Bayramı mesajları

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Güzel düşünceler nefeslere dolarsa, güzel dualar olur, dua ise Yüce ALLAH'a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Allah'ım! Senden nefsim, kulağım, gözüm, ruhum, yaratılışım ve ahlâkım, ailem, hayatım ve ölümüm ve işlerim hakkında benden razı ol, hayır ve hasenatımı kabul eyle ve cennette yüksek dereceler istiyorum. (Allah'ım!) Duamı kabul eyle. Hayırlı Bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Dünya'da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Allah'ım! Rahmetinin gereklerini, mağfiretinin sürekliliğini, her türlü günahtan uzak ve salim olmayı, her türlü iyilik ve nimetleri, cennete girerek felaha ermeyi, yardımınla cehennem ateşinden kurtulmayı istiyorum. (Amin) Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Ramazan Bayramınız mübarek olsun size ve ailenize, tüm sevdiklerinize sağlık, huzur, mutluluk getirmesini dilerim.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. (Amin) Hayırlı Bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bizi yaratan Allah'a şükürler olsun, bütün Müslümanlara hayırlı olsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.

Ramazan Bayramı mesajları

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Hayırlı Bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dilerim.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle, Hayırlı Bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bir cennet temennisi bir huzur beklentisi bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle bayramınız mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun... Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Allah'ım! Senin ezelî ilminde; yapmayı düşündüğüm bu iş benim dinim ve dünyam ve geleceğim açısından hayırlı olacaksa, bu işi benim hakkımda takdir buyur, onu bana kolaylaştır, uğurlu ve bereketli eyle. Eğer bu iş senin ezelî ilminde benim dinim ve hayatım hakkında ve işimin akıbeti hakkında şerli ise onu benden geri çevir, beni de ondan vazgeçir ve benim için nerede olursa olsun yalnızca hayırlı olanı takdir et, sonra beni ona razı kıl. (Amin) Hayırlı Bayramlar.

Ramazan Bayramı mesajları

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Allah'u Teala bu mübarek Ramazan Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Ramazan Bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Günün bereketi üzerinize bulaşsın. Yüzünüzden gülümseme, kalbinizden mutluluk eksik olmasın. Hayırlı Bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramın mübarek olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun!

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Allahım! Senden hayırlı olan işleri yapmayı, aklın ve dinin çirkin gördüğü şeyleri terk etmeyi ve fakirlerin sevgisini istiyorum. (Amin) Hayırlı Bayramlar.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için... Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Ramazan Bayramı'nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Hayırlı bayramlar!

En güzel Ramazan Bayramı mesajları  Allah'ü Teâla iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Rıdvan-ı Ekber'ine vasıl eylesin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun…

En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları 2019 diğer sayfamız için tıklayın!

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna