En güzel 2019 Miraç kandili mesajları
Ana Sayfa »Güzel Sözler » En güzel 2019 Miraç kandili mesajları

En güzel 2019 Miraç kandili mesajları

   

En güzel 2019 Miraç kandili mesajları

İslam aleminde Müslümanlar için özel günler ve geceler vardır. Bunlardan bir tanesi de Recep ayının 27. gecesi olan Miraç Kandilidir. Bizde dinimizde kutsal sayılan Miraç kandilinde sevdiklerinize göndereceğiniz en güzel kandil mesajları (Miraç kandili mesajları 2019), bu kutsal geceyle ilgili hadisleri ve duaları sizler için derledik. İşte İslam dünyasında mübarek kabul edilen ve Recep, Şaban, Ramazan aylarını kapsayan “Üç Aylar'ın” ikinci kandili olan Miraç Kandili anlamı ile resimli ve resimsiz kandil mesajları.

Kur'an-ı Kerim'de kutsal olduğu müjdelenen Miraç gecesi Recep ayının 27.gecesidir. Yani Recep ayının 27. gecesi miraç kandilidir. Buda 2019 yılında 2 Nisan Salı akşamını 3 Nisan Çarşamba gününe bağlayan geceye denk geliyor. Tekrar belirtmek gerekirse; 2 Nisan 2019 Salı günü Miraç Kandilini idrak edeceğiz.

resimli miraç kandili mesajlarıMiraç; Arapça'da merdiven, yukarı çıkmak, yükselmek anlamlarına gelir. Miraç bir yükseliştir, bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden ter temiz bir kulluğa, en yüce mertebeye terakki ediştir. Resulullahın (a.s.m.) şahsında insanlığın önüne açılmış sınırsız bir terakki ufkudur.

Allah'ın emriyle Peygamber Efendimiz (sas)'in rûhen ve bedenen, Burak isimli semavî bir binite binerek Cebrail ile birlikte Mekke'deki Mescid–i Haram'dan Kudüs'teki Mescid–i Aksa'ya (Beytü'l–Makdis) kadar yapmış olduğu gece yolculuğuna ki buna İsra denilir, oradan da bir mi'râcla (manevî asansör) yedi kat göklere yükselip tâ Sidretü'l–Müntehâ'ya ulaşması, burada Cebrail'i arkada bırakıp Refref denilen ledünnî binitle Allah'ın huzuruna varıp O'nun Zât–ı Akdes'ini yakînen müşahede etmesi ve zaman–mekân üstü konuşması olaylarına Miraç denilir.

EN GÜZEL MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI 2019

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Senin rahmetini kazandıracak, bağışlamanı sağlayacak işler yapmayı, her türlü günahtan uzak kalmayı, her iyiliğe ulaşmayı ve (sonunda) cennete kavuşup cehennemden kurtulmayı dilerim. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Şimdiye kadar yaptığım, bundan sonra yapacağım işlerin şerrinden sana sığınırım. (Amin) Miraç Kandilimiz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ım, beni bağışla, bana merhamet et, bana hidayet nasip eyle, bana âfiyet ve (hayırlı) rızık ver. Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Fakirlikten, yokluktan ve zilletten sana sığınırım; zulmetmekten ve zulme uğramaktan da sana sığınırım. (Amin) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Her insan hata eder. Hata işleyenlerin en hayırlıları tevbe edenlerdir. Allah hepimizi gerçek anlamda tevbe edenlerden eylesin. (Amin) Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Secdeye karşı muhabbetimizi artır. Haramın çirkinliğini, helalin lezzetini hissettir. Bizi senin rızan ile sevindir. Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allah'ın ismine sığınıyor ve Allah'a tevekkül ediyorum. Allah'ım, doğru yoldan sapmaktan ve saptırılmaktan kaymaktan ve kaydırılmış olmaktan haksızlık etmekten ve haksızlığa uğramaktan, saygısızlık etmekten ve saygısızlığa uğramaktan sana sığınırım. (Hadis) Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ın ismine sığınıyor ve Allah'a tevekkül ediyorum. Allah'ım, doğru yoldan sapmaktan ve saptırılmaktan kaymaktan ve kaydırılmış olmaktan haksızlık etmekten ve haksızlığa uğramaktan, saygısızlık etmekten ve saygısızlığa uğramaktan sana sığınırım. Hayırlı Nurlu kandiller.

miraç kandili mesajları  Allahı'ım! Sen Müslümanlara basiret ver. Mazlumların dertlerine derman ver. Bizleri kapıldığımız bu geçici Dünya hayatının heva ve hevasatından kurtarıp ihlasa erdir ve bütün insanlığı mübarek Kandil gecesinden nasipdar eyle. Rabbimiz! Sen bize, hayır ne ise onu ver. (amin) Hayırlı Kandiller.

Miraç Kandili Duası Yazılı ve Video İçin Tıklayın!

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Sualarımın kabul olmasını engelleyen tüm günahlarımı affet. (amin) Selam ve dua ile hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Hiçbiriniz kendisi için istediğini (mü'min) kardeşi için istemedikçe (gerçek) iman etmiş olamaz. (Hadis) Miraç Kandiliniz hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Bizi sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de sana itaat eden bir ümmet çıkar, bize ibadet usullerimizi göster, tevbemizi kabul et; zira, tevbeleri çokça kabul eden, çok merhametli olan ancak sensin. (Bakara 128) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kalbiniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç kandiliniz kutlu olsun..

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Kötü ahlâktan, nefsânî arzulardan, kötü işlerden ve ayıp şeylerden beni uzaklaştır. (Hadis) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Peygamber Efendimizin bu kutlu yolculuğu; sevgi, saygı, hoşgörü, sağduyu, iyi niyet, kalplere güzellik serpilen bir gün olması dileğiyle Miraç kandilimiz hayırlı olsun.

Miraç kandili mesajları güzel

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Rahmetinin gereklerini, mağfiretinin sürekliliğini, her türlü günahtan uzak ve salim olmayı,her türlü iyilik ve nimetleri, cennete girerek felaha ermeyi, yardımınla cehennem ateşinden kurtulmayı istiyorum. (Amin) Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Allahım! Bizleri Regaib'le sana rağbet eden, Miraç ile yücelen, Berat ile kurtuluşa eren, Kadrini idrak ederek seni hakeden kullarından eyle. Amin! Hayırlı Nurlu Kandiller.

miraç kandili mesajları  Rabbimiz! Hesap görülecek günde, beni, ana babamı ve inananları bağışla. (İbrahim 41) Miraç Kandiliniz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  Alemlere rahmet olarak gönderilen hz peygamberimizin miraca cıkmasıyla bize verilen mujdeye nail olan ümmetin miraç kandili mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Niyazlarımızı geri çevirme, bizi ömrümüz oldukça ibadetlerde muvaffak kıl. Amin. Miraç Kandilimiz Hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Rabbim Sen affedicisin affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri mübarek Miraç kandili hatırına Affı Mağfiret eyle. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Ey gecenin sahibi. Nasıl ki kudretinle geceyi gündüzle örtüyorsan; bizim de hatalarımızı, günahlarımızı rahmetinle ört. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allah gönlünüzden geçen her duayı hakkınızda hayırlı ise kabul etsin...Amin! Hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Mü'minler ancak o kimselerdir ki; Allah anıldığı zaman kalpleri ürperir. Onun âyetleri kendilerine okunduğu zaman (bu) onların imanlarını artırır. Onlar sadece Rablerine tevekkül ederler. (En'âm, 6/2) Miraç Kandiliniz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Miraç kandilinizi kutlarım.

miraç kandili mesajları  Bizi doyurup içiren ve bizi Müslümanlardan eyleyen Allah'a hamdolsun. Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Miraç kandiliniz kutlu olsun.

miraç kandili mesajları  Rabbim! (Gireceğim yere) doğruluk ve esenlik içinde girmemi sağla. (Çıkacağım yerden de) beni doğruluk ve esenlik içinde çıkar. Katından bana yardımcı bir kuvvet ver. (İsra 80) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Miraç kandiliniz mübarek olsun!

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Senden dünya ve âhirette afiyet dilerim. Allah'ım! Senden dinim, dünyam, aile fertlerim ve malım hakkında af ve afiyet dilerim. Allah'ım! Ayıplarımı ört, korkularımdan emin kıl. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Miraç Kandil'imiz mübarek olsun bu miraç gecemizin Ülkemiz ve İslam aleminin miraçı olması dileği ile Hayırlı kandiller diliyorum.

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Senden hayırlı olan işleri yapmayı,aklın ve dinin çirkin gördüğü şeyleri terk etmeyi ve fakirlerin sevgisini istiyorum. (Hadis) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Miraç kandiliniz kutlu olsun.

Miraç kandili mesajları resimli

miraç kandili mesajları  Allah'ım (c.c.) sözümüz ile özümüzü bir yap. Davranışlarımız ile inancımızı bütünleştir. Bizi her türlü riyadan ve yalandan koru. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Mübarek Miraç Kandil'imizi tebrik eder, tüm İslam alemine huzur ve selamet getirmesini Rabbimden niyaz ederim.

miraç kandili mesajları  İşte sizin Rabbiniz Allah. Ondan başka hiçbir ilah yoktur. O her şeyin yaratıcısıdır. Öyle ise O'na kulluk edin. O her şeye vekil (her şeyi yöneten, görüp gözeten)dir. (En'âm, 6/102) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Miraç kandilinizi kutlarım.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Senin için imkânsız yoktur. Takdir senindir, Ya Rabbi! Bizi darda koyma, dara düştüğümüzde de bizi şükredenlerden eyle. Amin! Miraç Kandilimiz hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Bu mübarek günler, geceler hürmetine milletimize dirlik ve birlik nasip eyle, milletimizi her türlü illetten koru. Amin! Miraç Kandilimiz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Af ve Namaz'ın müjdeleyicisi Miraç Kandili'miz mübarek olsun. Allah dualarımızı kabul etsin inşallah. Hayırlı Kandil'ler…

miraç kandili mesajları  Ey Allah'ım (c.c.)! Seni anlatan bir dil, seni anan haller ve senin sevginle dolup taşan bir yürek nasip eyle. Hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Tüm Müslüman eleminin mübarek “Miraç Kandili'ni” kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah “Barış, Huzur, Sağlık” nasip etsin.

miraç kandili mesajları  Talip olunan değer ne kadar büyükse tabi tutulan imtihanlar da o kadar büyük oluyor tut elimizden Allah'ım. Tut ki kalmayalım sensiz. Şüphesiz bizim tedbirimiz senin takdirinden küçüktür. Bizleri kazanma kuşağında kaybedenlerden değil, hakiki rızana erenlerden eyle. Hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rahman! Rahmetinde sınır tanımayan! Rahmetini bir an olsun üzerimizden çekme. Münafıkların tuzaklarından bizi koru, zalimlerin şerrinden muhafaza et. Amin! Miraç Kandilimiz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Rabbimiz, biz iman ettik. Bizim günahlarımızı bağışla. Bizi ateş azabından koru. (Ali imran 147) Miraç kandilimiz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir hayat nasip etsin.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Ruhumu Daraltma, Kalbimi Karartma, Darda koyup Aratma, Hak yolundan Saptırma, Beni SENDEN Başkasına YALVARTMA. Amin! Hayırlı kandiller.

Miraç kandili mesajları

miraç kandili mesajları  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun…

miraç kandili mesajları  Allah'ım Gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle. Amin! Miraç kandilimiz hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Yeryüzüne huzur ve barış getirmesi temennisiyle, tüm İslam aleminin miraç Kandili mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Mü'minler namazı dosdoğru kılan, kendilerine rızık olarak verdiğimiz şeylerden Allah yolunda harcayan kimselerdir. (En'âm, 6/3) Allah bizleri salih mü'minlerden eylesin inşallah. Miraç Kandilimiz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Elif gibi haddini bilen, gönül aynasını silen, mizanda yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Bize katından bir rahmet ver ve içinde bulunduğumuz şu durumda bize kurtuluş ve doğruluğa ulaşmayı kolaylaştır” (Kehf 10) Amin! Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Mübarek Miraç Kandil'inizi en içten dileklerimle tebrik eder, dualarınızın kabul olmasını Cenabi Allah'tan niyaz ederim.

miraç kandili mesajları  Ey Allah'ım! Harama bulaşmaktansa, helalinle yetineyim. Beni lütfunla (zengin kılarak) Senden başkasına muhtaç etme. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Peygamber Efendimizin bu kutlu yolculuğu; sevgi, saygı, hoşgörü, sağduyu, iyi niyet, kalplere güzellik serpilen bir gün olması dileğiyle Miraç kandilimiz hayırlı olsun.

miraç kandili mesajları  Güzellikler ile donatılmış miraç Kandil'i gecesinin yüzü suyu hürmetine dualarınız kabul, geceniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allahım! Bizleri Regaib'le sana rağbet eden, Miraç ile yücelen, Berat ile kurtuluşa eren, Kadrini idrak ederek seni hakeden kullarından eyle. Amin! Hayırlı Nurlu Kandiller.

miraç kandili mesajları  Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar şunlardır: Din saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Biz inandık, bizi bağışla, bize merhamet et, sen merhamet edenlerin en hayırlısısın (Mü'minün 109) hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

miraç kandili mesajları  Alemlere rahmet olarak gönderilen hz peygamberimizin miraca cıkmasıyla bize verilen mujdeye nail olan ummetin miraç kandili mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allahım, bu gecenin hürmetine sana elleri açıp sana dua eden kullarının dualarını geri çevirme. Amin! Hayırlı kandiller.

miraç kandili mesajları  Rabbim Sen affedicisin affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri mübarek Miraç kandili hatırına Affı Mağfiret eyle. Amin! Hayırlı Kandiller

miraç kandili mesajları  Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır… Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Bizlere dünyada ve ahirette güzellikler ihsan eyle azabından muhafaza eyle. ( Bakara 201) Miraç kandiliniz Hayırlı Olsun.

miraç kandili mesajları  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz Aydın olsun, kalbiniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

miraç kandili mesajları  Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet dolu bir kandil geçirmenizi dileriz.

miraç kandili mesajları  Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” (Enbiya 89) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere…

miraç kandili mesajları  Tüm İslam Aleminin Miraç Kandili Mübarek olsun... Rabbim bu gece yaptığımız duaları kabul etsin inşallah...

miraç kandili mesajları  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbim! Bana bir hikmet bahşet ve beni salih kimseler arasına kat. Sonra gelecekler arasında beni doğrulukla anılanlardan kıl.” Beni Naîm cennetinin varislerinden eyle. Şuara 83,84,85) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der… Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

miraç kandili mesajları  Allahım! Biz senden, Peygamberin Muhammed sallallahu aleyhi ve sellemin istediği hayrı dileriz. Peygamberin Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem sana hangi şerlerden sığınmış ise, biz de o şerlerden sana sığınırız.  Sen kendinden yardım dilenilensin. Varış yalnız sanadır. Kudret ve kuvvet ancak Allah iledir. Hayırlı nurlu kandiller.

miraç kandili mesajları  Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Allahım! Beni esirge, bana merhamet eyle, bana hidâyet et, bana âfiyet ver, beni rızıklandır. (Hadis) Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Allahım! Seçtiğin Peygamberinin hürmetine, bizi, anne ve babamızı Cehennem ateşinden koru. Bizi, anne ve babamızı iyilerle beraber Cennete koy. Duâmızı kabul buyur. Âmin! Kandiliniz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Allahım! Yalnızken de, insanlar içindeyken de, senden korkmayı dilerim. Rıza ve öfke hâllerimde de, senden ihlas kelimesini dilerim. (Hadis) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Allahım! Hatalarımı kar ve soğuk su ile temizle. Beyaz elbiseyi kirden temizlediğin gibi kalbimi de hatalardan arındır. Amin! Miraç kandilimiz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Ey merhametlilerin en merhametlisi olan Allah'ım dünya'nın neresinde olursa olsun; ezilen, açlık, kıtlık ve sefalet çeken mazlumlara ve bicarelere yardım eyle! Enbiya ve evliya, suleha ve Şuheda hürmetine Duâ ve niyazlarımızı kabul eyle Allahım. (Amin) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Miraç Kandili'nin, bizim, ülkemizin ve İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olması dileğiyle, geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

miraç kandili mesajları  Allah'ım! Bizleri Regâible Sana rağbet eden, Miraç ile yücelen, Berat ile kurtuluşa eren, Kadrini idrak ederek Ramazanın sonunda Cenneti hak eden kullarından eyle. Amin! Miraç kandilimiz Hayırlı Olsun!

miraç kandili mesajları  Rabbim! Beni ve zürriyetimi namazı ikame edenlerden kıl. Rabbimiz, duamı kabul buyur. (İbrahim 40) Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Miraç kandili hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eyle. Amin! Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere ulaşmak dileğiyle... Miraç kandiliniz Mübarek Olsun!

miraç kandili mesajları  Ey Bizleri varlığa erdiren, var olmadaki sonsuz zevki gönüllerimize duyuran, Güzeller Güzeli Rabbimiz! Sana hamd ü senalar olsun. Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

miraç kandili mesajları  Ya Rabbi! Yaratılan herşey Sana muhtaç iken, ne olur muhtacına muhtaç etme bizi. Hayırlı Kandiller.

miraç kandili mesajları  Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

miraç kandili mesajları  Ey Rabbimiz! Bizi ve bizden önce iman etmiş olan kardeşlerimizi bağışla. Kalplerimizde, iman edenlere karşı hiçbir kin tutturma! Ey Rabbimiz! Şüphesiz sen çok esirgeyicisin, çok merhametlisin.” (Haşr 10) Hayırlı Kandiller.

En Güzel Miraç Kandili Mesajları diğer sayfamız İçin Tıklayın!

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna