En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2019
Ana Sayfa »Güzel Sözler » En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2019

En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2019

   

En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2019

En Güzel Yılbaşı Mesajları sms sözleri

2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..

Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileği ile.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Bitirdiğimiz yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım Yeni Yıl size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu Seneler.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Seninle geçirdiğimiz her yıl ömrüme ömür katan en güzel senelerdi. Yanında zamanın durduğu karımla daha nice senelere. Yeni yılımız kutlu olsun karıcım…

Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez. Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu yıllar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

en güzel yılbaşı mesajlarıŞeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum. Mutlu Yıllar.

Yeni yıl bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

Dünya'nın en anlayışlı en tatlı en güzel kocasına… Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2019 bize, yuvamıza sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle….

2019 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2019 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2019 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

Ailenin hayattaki en önemli değer olduğunu bana siz öğrettiniz. İyi ki varsınız annecim ve babacım. Sizi çok seviyorum. Birlikte nice güzel senelere….

Yüreğinizdeki acılar, sıkıntılar uzun süreli ve taşıyamayacağınız kadar kalıcı ve ağır olmasın.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

İşleriniz ve eğitimlerinizdeki beklentileriniz gerçekleşsin. Çok isteyen para bulsun.Bekarlara sevgili, eş bulunsun. Sevgiler karşılasın sizi, kötülükler uzak kalsın. Ama en önemlisi Dünya'mız için barış, refah ve huzur olsun.

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun..............Mutlu Yıllar.

Bu yeni yılda hayalini kurduğumuz birçok şey var yine.İsteklerimiz,umutlarımız, Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize, Yeni yılımız kutlu olsun.

Sevginin adı önemli değil, İster aşk olsun ister arkadaşlık. Yeni yılda sev, sevil. Sevgiyi yüreğinde doyasıya hisset. Mutlu yıllar.

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2019 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ..

Sevdiklerinle beraber nice mutlu ve başarılı yıllar dilerim..

Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Aşkı en güzel yaşayan seneleri devirmiş ananem ve dedem. Siz hep bana en güzel örnek oldunuz. Yeni yılda da Allah size güzel ömürler versin. Yeni yılımız kutlu olsun.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır..

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim...

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıIarı açar .. Yeni yılda sevgi doIu günIer diIerim.. Mutlu yıllar.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar... 

Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güzel, temiz, içten ve parlak olsun. 2019 Yılı Sana ve Ailene Mutluluklar Getirsin.

2019 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım...

Hüzünlerimizin silineceği,ümitlerinizin hiç bitmeyeceği sağlık,mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle geçirmeniz dileğiyle.. Daha iyi yıllara, hep birlikte elele..

En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2019 Diğer Sayfamız İçin Tıklayın!

www.huzursayfasi.com Ailesi Olarak Tüm İslam Aleminin Yeni Yılını Kutlar; Sevgi, Mutluluk ve Barış dolu Nice Yıllar geçirmenizi dileriz...

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna