En Güzel Resimli Sevgililer Günü Mesajları
Ana Sayfa »Güzel Sözler » En Güzel Resimli Sevgililer Günü Mesajları

En Güzel Resimli Sevgililer Günü Mesajları

   

Herkesin telaşla beklediği 2018 Sevgililer Günü 14 Şubat Çarşamba günü kutlanılacak. 14 Şubat'ta söyleyebileceğiniz ya da mesaj atabileceğiniz, ona sevginizi bir nebze de olsa ifade edebileceğiniz birbirinden güzel Sevgililer Günü Mesajları bu sayfada derledik. Siz değerli takipçilerimiz için bu sayfada derlediğimiz Resimli Sevgililer Günü Mesajları (Resimli Sevgililer Günü Sözleri), facebook, twitter, whatsapp, mail yada google plus üzerinden resimli mesaj olarak gönderebilirsiniz. İşte sevgilinize aşkınızı anlatacak resimli sevgililer günü kutlama mesajları...

En Güzel Sevgililer günü mesajları sayfası için Tıklayın!

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan; insanların bir başkasına duydukları sevgiyi; kartlar, çiçekler, çikolata ya da sevgi mesajları yollayarak sevgisini gösterme fırsatı buldukları özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü" (İngilizce: St. Valentine's Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.

Resimli Sevgililer Günü Mesajları

resimli sevgililer günü mesajları

Bir kuş olup tüm engelleri aşarak yanına gelsem , varsam yanına öpsem seni, doya doya koklasam ve bir daha bırakmamacısına sarılsam. İnan bana sevgilim en büyük hediye o olur bana sevgililer gününde. Sevgililer Günün Kutlu Olsun SEVGİLİM…Bir parça aklımda, bir parça içimdesin tüm yaşamın vazgeçilmezimsin MELEĞİM. Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Yüzümde anlamsız bir gülücük, içimde sonsuz sevgi, güne keyifle başlayıp keyifle bitiriyorum. Bir şey var hayatımda anlayamıyorum, düşündüm de bir sen varsın seni arıyormuşum meğer ey Aşk! Sevgililer Günün kutlu olsun.


resimli sevgililer günü mesajları 1

Yüreklerimiz bir bedende bir canken bu sevdayı yaşamamak olur mu bir ömür ey sevgili! Yanımda can canımda can oldun cantanem. Sevgililer Gününümüz Kutulu olsun.

Sensiz hayat anlamsız nefes bile alamıyorum, uyuyamıyor, düşünemiyor, bu düşünce beni bu hale getiriyorsa gerçekleşmesi beni bitirir be gülüm. Bırakma bu yalnız kalacak ellerimi bir ömür. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sevgililer Günü Mesajları Resimli (Diğer Resimleri) görmek için aşağıdan ileri sekmesini tıklayınız.

Yazının Devamı İçin Aşağıdan 2. Sayfayı Tıklayın.
Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna