En Güzel Resimli Yeni Yıl Mesajları 2019
Ana Sayfa »Güzel Sözler » En Güzel Resimli Yeni Yıl Mesajları 2019

En Güzel Resimli Yeni Yıl Mesajları 2019

   

Yılbaşına girerken sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri de Yılbaşı mesajları 2019 (Yılbaşı sözleri) göndermek. Bizde siz değerli takipçilerimiz için yeni bir yıla girerken sevdiklerinize gönderebileceğiniz; özenle seçilmiş birbirinden en güzel resimli yeni yıl mesajları (Resimli Yılbaşı mesajları) sizler için bu sayfada derledik. Sizler için hazırladığımız resimli yeni yıl kutlama mesajları sms olarak yada, whatsapp, facebook, twitter yada google plus aracılığıyla sevdiklerinize ulaştırarak sevindirebilirsiniz. İşte yeni yıl'da yani yılbaşında sevdiklerinize, dost ve akrabalarınıza gönderebileceğiniz birbirinden güzel 2019 Resimli Yeni Yıl Mesajları.

Yılbaşı, herhangi bir takvime göre içinde bulunulan yılın bitimi ve yeni yılın başlangıcı. Dünyada en yaygın kullanılan takvim olan Gregoryen takvimini kullanan ülkelerde 31 Aralık'ı 1 Ocak'a bağlayan gece yılbaşı gecesi veya yılbaşı akşamı olarak adlandırılır.


En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2019 Sayfası İçin Tıklayın!

Yeni yılın gelişi ile birlikte pek çok kültürde yılbaşı gecesi, özel olarak hazırlanmış yiyecekler ve içecekler tüketilerek, çeşitli eğlenceler düzenlenerek geçirilir.

1 Ocak: Türkiye dâhil, dünyadaki çoğu ülke tarafından kullanılan Miladi takvime göre yılın ilk günü.

Hicri Takvimde yılbaşı Muharrem ayının 1'inde gerçekleşir. Hicri Takvim bir Ay takvimi olduğundan 354 güne denk gelir, dolayısıyla Miladi takvime göre yılbaşı her yıl 11 gün önce gerçekleşir. Böylece Miladi yıl boyunca Hicri takvimde iki adet yılbaşı gerçekleşmiştir.


En Güzel Yeni yıl kutlama mesajları resimli

Resimli yeni yıl mesajları 2019

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

2019 Resimli yeni yıl kutlama mesajları

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

2019 Resimli yeni yıl kutlama mesajları

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

2018 Resimli yeni yıl mesajları

Resimli Yeni Yıl Mesajları (Diğer Resimleri) görmek için aşağıdan ileri sekmesini tıklayınız.

Yazının Devamı İçin Aşağıdan 2. Sayfayı Tıklayın.
Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna