En Güzel Aşk Mesajları SMS Sözleri
Ana Sayfa »Güzel Sözler » En Güzel Aşk Mesajları SMS Sözleri

En Güzel Aşk Mesajları SMS Sözleri

   

En Güzel Aşk Mesajları SMS Sözleri

Aşk Sözleri sizleri sevdikleriniz ile ortak noktada buluşturan etkili cümlelerden oluşmaktadır. Tüm aşıkların bir birine söylediği o eşsiz ve benzersiz sözleri bu sayfada derledik. Sizde sevdiğinize söylemek ya da bir sms ile iletmek isteyeceğiniz en güzel, en etkileyici aşk sözleri, sevgiliye aşk sözleri, aşkı anlatan sözler, aşkla ilgili güzel sözler'den birini yada bir kaçını cep telefonunuzdan, tabletinizden, Facebook'dan, twitter veya google plus'tan iletebilirsiniz. İşte En Güzel Aşk Sözleri 2015 yani Aşk Mesajları.
 

Aşk, bir başka varlığa karşı duyulan derin sevgidir. Aşk dünyada yaşanacak en güzel şeylerden biridir. İşte büyük düşünürlere göre aşk nedir sorusunun cevabı?

Aşk, sevgilinin çarpık bacaklarını düz görmektir demiş şair.

Bailey: "Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır"

Aristo: "Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. sevmek zevktir ama yalnız sevilmenin hiçbir zevki yoktur"

François Bacon: "Büyük insanlarda, liyakat sahibi olanların kendilerini budalaca aska kaptırdıkları görülmez. Büyük ruhlar ve büyük isler askla uzlaşmaz"

La Cordaire: "Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur"

Augustinus: "Sevgi ruhun güzelliğidir."

Franz Xaver Von Baader: "Özgürlük aşk değildir, yalnız aşkın kapısıdır."

Jacob Boehme: "İstek, hareket/genişleme, yön veren tezlere bilgelik eklendiğinde aşk olur"

Balzac: "Aşk yaşamında kadın, ancak hünerli bir çalgıcının elinde dile gelen bir lir gibidir. Kadınlar bizleri sevdikleri zaman her suçumuzu bağışlarlar"

EN GÜZEL AŞK SÖZLERİ

aşk sözleri  Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim…

aşk sözleri  Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi?

aşk sözleri  Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

aşk sözleri  Sen benim yaşama sebebimsin, benim son nefesimsin, sebepsiz göz yaşlarım, kurduğum tek hayalimsin sen benim cennetimsin…

aşk sözleri  Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

 aşk sözleriO kadar masum sevdim ki seni, Gözlerine bakarken bile utandım.

aşk sözleri  Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

aşk sözleri  Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim!. Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim!…

aşk sözleri  Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın…

aşk sözleri  Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana.

aşk sözleri  Seni ne zaman unutacağımı sorma çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum…

aşk sözleri  Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.

aşk sözleri  Sus be yüreğim! Ben de biliyorum özlediğimi. Sus da, bilmesin özlendiğini. (Özdemir Asaf)

aşk sözleri  Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum, sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum, soru sorma cevabını bilmiyorum tek bildiğim bir şey var seni çok ama çok özlüyorum.

aşk sözleri  Aşık olduğun zaman ilk görüşte değil, her görüşte aşık olacaksın…

aşk sözleri  Üç Elif miktarı çek beni içine Yâr. Ve beni sana şeddele! Şeddele ki ayrılığımız imkansız olun! Biz ayrılırsak mânâ bozulsun.

aşk sözleri  Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.

aşk sözleri  Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun diye, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın diye, adını canım koydum sen öldüğünde bende öleyim diye.

aşk sözleri  Belki güneş bir gün ikimiz için doğar. Sevgi bir güne değil, bir ömre sığmalı…
 

aşk sözleri  Beni sevecek kadar deliysen, Hak edecek kadar mertsen, Yalan söylemeyecek kadar şerefliysen, Bende uğruna ölecek kadar yürekliyim!

aşk sözleri  Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere bakmayacaksın.

aşk sözleri  Benim tek varlığım adına şiirler yazdığım meleğim hayatın tek anlamı mavişim benim seni çok seviyorum.

aşk sözleri  Hüzün yakışmıyor bu aşka gülüm. Hüzün yakışmıyor ama: Gece sen yoksun ve ben buradayım.

aşk sözleri  Aşk, bir eşkiyanın, hayata itirazıdır, Susarsa çatışma, Konuşursa savaş,
Yazarsa destan, Severse devrim olur. Tut ki ben bir eşkiyayım…

aşk sözleri  Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine ! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.

aşk sözleri  Bir kelebek olsaydım yağmur güneş demeden yanına uçardım. Omzuna konup sana doyasıya bakardım bir haber vermeden yanağından öper kaçardım…

aşk sözleri  O yokken “hayır sevmiyorum, unuttum” deyip, onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte..
 

aşk sözleri  Aşık olupta onun acısını çekene sorun aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı..

aşk sözleri  Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? Denizler kadar sevdim dalgam olur musun? Ateşler kadar yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun?

aşk sözleri  Sahi neydi o kural! Sevince mi kaybediyorduk? Kaybedince mi seviyorduk…
 

aşk sözleri  Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.

aşk sözleri  Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana, Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, Teşekkürler sana...

aşk sözleri  Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

aşk sözleri  Aşkın gözyaşları ıslatırken sevgilinin omzunu, neden bu kadar geç kaldığını sorar aşk meleği.
 

aşk sözleri  Seni seviyorum, fakat aklımla veya kalbimle değil. Olur ya akıl unutur, kalp durur. Bu yüzden seni ruhumla seviyorum. O ne unutur ne de durur.

aşk sözleri  Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

aşk sözleri  Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. ޞimdi güneşin doğmasını bekle.

aşk sözleri  Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir. Ama anlayana işte.

aşk sözleri  Hadi gel tut hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…
 

aşk sözleri  Bazı Aşklar okyanus gibidir. Görmesem de sonun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek…

aşk sözleri  Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem. (Özdemir Asaf)

aşk sözleri  Ben seni bizim olmayan bir şarkının nakaratında, sabaha karşı 5 gibi sevdim. İşte kimse seni o saatte ben gibi sevmez…

aşk sözleri  Eğer aşk karşılıklı olsaydı, tek taraflı aşkın en güzel aşk olduğunu inkar ederdi.
 

aşk sözleri  Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

aşk sözleri  Rüyanda görüyorsan onu özlemişsindir; Rüyanda görmek için yatıyorsan sevmişsin demektir..!
 

aşk sözleri  Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmektir meziyet.

aşk sözleri  Öyle ucuz değil gül koklamak, gül tutan ele diken batmalı. Bir aşka gönül veren, o aşkın kapısında yatmalı.
 

aşk sözleri  Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

aşk sözleri  Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen? En Güzel Aşk Sözleri sayfası

Yazının Devamı İçin Aşağıdan 2. Sayfayı Tıklayın.
Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna