En Güzel Ayrılık Sözleri (Ayrılık Mesajları)
Ana Sayfa »Güzel Sözler » En Güzel Ayrılık Sözleri (Ayrılık Mesajları)

En Güzel Ayrılık Sözleri (Ayrılık Mesajları)

   

En Güzel Ayrılık Sözleri (Ayrılık Mesajları)

Sevdiğiniz bir insandan ayrı kaldığınızda tarif edilemez duygular yaşarsınız. Bizde siz değerli takipçilerimiz için Ayrılık mesajları (Ayrılık mesajları uzun, Ayrılık mesajları kısa, Ayrılık Sözleri kısa, Ayrılık Sözleri uzun, Ayrılık Sözleri facebook) bu sayfada topraladık. İşte Sizler için hazırladığımız birbirinden güzel Ayrılık Sözleri...

AYRILIK SÖZLERİ, MESAJLARI

Sen gittiğin an ben daracık sokaklarda ıssız çöllerden geçerek sana gelme umuduyla koştum ama her arkamı dönüşümde sen yoktun.

Vedalar; gözüyle sevenler içindir, çünkü gönülden sevenler ayrılmaz. (Mevlana)

 Şarkılar Anlattı yalnızlığımı Yine Ayrılık Saati geldi. Buldu yalnızlığımı Bu yalnızlık Bitmez, Bende Ayrılıklar Sürer Gider benimle…

Hatıralar küller arasında kaybolmuş bir ateş parçasına benzer, bir gün bu külleri karıştıracak olursan, Seni canından daha çok seven birinin olduğunu unutma...

 Çeker gideriz be gülüm kime ne. Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ıstırabı.

Gerçek şu ki, Allah, hainlik yaparak gideni, helallik yapmak için sana geri gönderir.

 Mutlu iken söz verme, üzgün isen cevap verme, öfkeliysende sakın karar verme… Yoksa üzende sen olursun üzülende…

En sonunda bir gün Seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra Seni kalbime gömüp Azrail'e hadi al canımı diyeceğim, Sensiz bu dünyayı asla terketmeyeceğim.

Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş. O da sende kaldı…



 Aramıza yollar, yabancı kollar, zor yıllar girdi. Ümitlerimi, saf sevinçlerimi derken seni kaybettim. Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı, Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Sen benim duam olup sabah kaltığımda öten bülbülümsün. Bu Can Sensizliğe değil Seninle nefes almaya bakin Üzgünüm Seni Çok seviyorum. Gitme dayanam, gitme alışamam, gitme yaşamam.

 Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız, ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne bitanem.

 Gidenin arkasından nokta koyacaksın ki gelenin ismi büyük harfle başlasın…

Bir çocuk gülüşünde, rüzgarın en çapkın öpüşünde, yağmurun her saçına düşüşünde beni hatırla...

 Araya koskoca yıllar girse de, kalbim seninle bu can seninle, koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki, ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin, ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin..

Yıldızlar semada tükenmedikçe, taşlar dile gelip unut demedikçe, ruhum bedenimi terk etmedikçe unutamam aşkım unutamam Seni...

 Senin, çelme taktığın yerden başlıyorum hayata. Varsın yara bere içinde olsun dizlerim, yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.

Gitmeden önce iyi düşün sevgili; çünkü döndüğünde bulduğunla, giderken bıraktığın asla aynı olmayacak.

 Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Hayatta hiç kimsenin bilmediği engin denizlerde, yunuslar gibi yüzmektir seni sevmek. Ümitlerim vardı tesbih misali, sen giderken dağılıverdiler birden.

 Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım…

Yoo, ağlamak yok küçük kız... Hani söz vermiştin ağlamak yok diye. Bak gözlerin dolmaya başladı. Sen alışmamış mıydın ayrılıklara? Hadi dön sırtını dünyaya, arkana bakmadan çek git, elveda deme dostlarına... Sadece ''Belki'' de yaşlı gözlerle ''Belki''..!

 Güzel Yüzüne Tatlı Sözüne Aldandım Sana Değil geçirdiğim Zamana yandım Senden Gelecek Beklemişim Boşuna Sen bana Ayrılıkları Tanıttın!

Her hatırlayış evvelinde unutmayı saklar bilir misin? ve bilir misin ben seni bir dem olsun unutmadım.

 Bir romandın okuyup da bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıp da hükmedemediğim, bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim.

Yapraklar dökülür, güller solabilir, seni herkes unutabilir, ben asla.

 Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

 Unutma! Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak.

 Ay doğarken bir söğüdün arkasından,gül yüzünde sisli bir esintiyle,akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma…

 Ayrıldık işte mutlu Ol Sevgilim ben yine Sensiz yaşamaya Sen Yine Bensiz Mutlu Olmaya Devam et…

 Neleri alıp götürmedi ki benden ayrılık; kilometrelerce umut, tonlarca sevgi, taradığım saçları, sıktığım elleri…

 Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

 Giderek daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

 İnsan bir kere hata yapar, ikinci kez de yapar ama bil ki eğer üçüncü kez yaparsa onun bağı sende kalmamış demektir.

 Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.

 Kapımda polis, yanımda ambulans üzerimde gazete kâğıtları elimde bir not, öyle gidilmez, böyle gidilir sevgili.

 Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

 Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, Anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, Sığındığın limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreğinde en büyük FIRTINAYIM !

 Tek bir bakışla tutuşmaya hazırdım oysa. Düşlerinin mahpusunda bir ömür yatmaya. Hadi! Hazırım "yok olmaya".

 Biliyor musun be arkadaşım bazen merhaba diyemediklerimize hoşçakal diye fısıldarız.

 Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, yolun açık olsun.

 Bir gün herkes gider mi acaba. Evet sen kalbinde büyüttükçe, onlar da büyürler ve sığamayacaklarını anlayınca giderler.

 Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!

 Ne çıkar terk ettiyse, bırakıp da gittiyse.. Kolayı var arkadaş, sende ona gülersin onun yaptığı gibi başkasını seversin.

 Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

 Her gecenin güneşle gelen o ilk ışığı parlaklığı varsa elbet gidenin de bir gün mutlaka dönüşü olacaktır ama sabır.

 Bana bir günün yirmi dört saat, bir saatin atmış dakika ve bir dakikanın atmış saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim.

 Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

 En acı şey ayrılıktır ve ölmektir ben bunu çok iyi anladım. Sevdiğin insana o kadarda güvenme! Gün gelir bakarsın arkandan vurur.

 Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

 Bu saatten sonra sende fırtına dahi kopsa paşam, bende yaprak bile oynamaz inan.

 Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma , düşünüyorum da çok acı çekmiştim, ama şu anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak..

 Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.

 Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler.

 Yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim. Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.

 Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını izdi rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN

AYRILIK SÖZLERİ 2.SAYFAYA GEÇMEDEN ÖNCE DİLERSENİZ; SELAMİ ŞAHİN'İN ÖZLEM ŞARKISINI DİNLEYİNİZ. ARDINDAN AYRILIK SÖZLERİ 2.SAYFAYI TIKLAYINIZ!

SELAMİ ŞAHİN SEN GİTTİN YA...

Yazının Devamı İçin Aşağıdan 2. Sayfayı Tıklayın.




Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna