Beni Affet 784.Bölüm Star Tv canlı izle
Ana Sayfa »Faydalı Bilgiler » Genel Bilgiler » Beni Affet 784.Bölüm Star Tv canlı izle

Beni Affet 784.Bölüm Star Tv canlı izle

   

Beni Affet 784.Bölüm Star Tv canlı izle

Beni Affet 784.bölümü ile bugün izleyici karşısına çıkıyor. Heyecanın bir dakika olsun dinmediği dizide bugün yine sizleri şaşırtacak olaylar cereyan edecek.

Günlük diziler arasında birinciliğini kaybetmeyen Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her gün 16.30'da Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde heyecan dolu gelişmeler izleyenleri bekliyor. Beni Affet dizisi 1 Haziran 2015 Pazartesi günü 784..bölüm ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünü bu sayfadan canlı izleyebilirsiniz.

Beni Affet geçen bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cüneyt kaza geçiriyor!
Bahar ve Kemal"i birlikte gören İnci öfke içindedir. Kandırıldığını düşünen İnci, bebeğiyle yeni bir hayat kurabilmek için uzaklara gitmeye karar verir. Neler olduğunu anlamaya çalışan Osman, Kemal"in asıl amacını öğrenmenin peşindedir. Umut"un planını öğrenen Sait"in tavrı haince olacaktır.

Cüneyt, Güneş"i kendi bebekleri sanan ailenin izini sürer. Cüneyt, bebeklerini kaçırmak üzere olan Seyhan"ı yakalamak üzereyken, beklenmedik bir kaza geçirir. Nalan"ı evde gören Feride ise çılgına dönmüş halde onun yakasına yapışır. Öte yandan Mustafa, Tunç ve Zühre arasında geçmişin hesaplaşması yaşanır.

Beni Affet 782.bölüm'de neler yaşanmıştı?
Mustafa, Edibe ile ilgili gerçekleri Tunç"un öğrenmesini sağlıyor.
Bebeğine kötü bir şey olduğundan şüphelenen Feride, neler olduğunu anlamak için hastaneye gider. Feride bebeğinin öldüğü haberini alarak yıkılırken, Cüneyt, Feride"ye bebeklerini Seyhan"ın kaçırdığını ve yerini bildiğini söyler. Mustafa ise Edibe ile ilgili gerçekleri Tunç"un öğrenmesini sağlar.

Ayrılığı kabullenemeyen Bahar, kocasının kendisini artık sevmediğine inanmak istemez. Ancak Kemal boşanma işlemlerini başlatmak için ilk adımı atar. Kemal İnci"yi de ikna ettiğini düşünürken sürpriz bir gelişme, İnci"nin hayallerini yine suya düşürür. Sait"ten kurtulmak için harekete geçen Umut ve Leyla, Sait"in şüphelendiğinden habersizlerdir.

Beni Affet 781.bölüm'de neler yaşanmıştı?

Umut ve Leyla"nın planı işe yarayacak mı?
Bahar, Kemal"in ayrılık kararından sonra kötü günler geçirmeye başlar. Kemal ise İnci"yi Bahar"dan ayrıldığına ikna etmeye çabalar. Kemal ile Bahar"ın ayrılık konuşmasına şahit olan Cesur, soluğu İnci"nin yanında alır. Öte yandan, Umut ve Leyla"nın Sait"e karşı kurdukları plan işe yarayacak mıdır?
 
Bebeğine bir türlü kavuşamayan Feride, Güneş bebeğin sağlığı için endişelidir. Bebeklerini kaçıranın Nalan olduğunu düşünen Cüneyt, sonunda onu bulup köşeye sıkıştırır. Tunç ve Eylül, Seyhan"ın gitmesinin ardından çok önemli bir ipucuna ulaşırlar.

Star Tv canlı yayın izle

Beni Affet Dinmiyor Aşka İsyan Şarkı sözü

Biz bu sevdanın tadını almışız bir kez
Şimdi vazgeçermi gönül böyle kolayca
Tek bir kıvılcım yetmiş yanmışız bir kez
İçimde sönmeyen bu ateş senin uğruna

Kavuşmamız söyle ne zaman
Ayrılık çok zor inan
Sen yanımda olmayınca
Dinmiyor aşka isyan

Beni Affet Dinmiyor Aşka İsyan Şarkısı

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna