Candy Crush Saga Oyunu Oyna
Ana Sayfa »En Güzel Oyunlar » Candy Crush Saga Oyunu Oyna

Candy Crush Saga Oyunu Oyna

   

Candy Crush Saga Oyunu Oyna

Mobil cihazlarda çok populer olan bu Candy Crush Saga oyun bilgisayarınız içinde çıktı, benzer şekerleri toplayarak yüksek skor elde etmeye çalışıyorsunuz, bonusları da sakın kaçırmayın! Daha fazla skor elde edebilirsiniz, Oyun bittiğinde tekrar oynamak için F5 Tuşuna basın. Eğer bu oyunu çok beğendiyseniz farklı türleri için balon oyunlarını ziyaret etmeyi unutmayın!.

Özel şekerler oluşturmak için 4 veya 5 farklı şekeri farklı şekillerde eşleştirmeniz gerekiyor.

Böylece patlattığınız şekerlerden daha yüksek puan alacaksınız. Bu şekilleri bir araya getirmeye alıştığınızda bir sonraki seviye için daha hızlı adımlar atmış olacaksınız. Hangi şeklin hangi özel şekerleri oluşturduğunu ezberlerseniz oyun sizler için daha eğlenceli bir hal alacak.

En alt sıradaki şekerleri yok etmek, en üstteki şekerleri yok etmekten daha avantajlı.
Çünkü siz en alt sıradaki şekerleri yok ettikçe üstten gelen yeni şekerler art arda yok olacak ve bu da size ekstra hareket imkânı sağlayacak.

Kombinasyonlar oluşturun
 

Paketlenmiş şeker ve çizgili şeker kombinasyonu ile donut ve çizgili şekerkombinasyonu oyunda daha fazla şeker yok etmeniz için en iyi hamledir. Bu kombinasyonlardan herhangi birini kullandığınızda bölümdeki şekerlerin neredeyse yarısını yok edebilirsiniz.
 
Bu sayede jöleleri temizlemeye yetişemediğiniz yerlerde boşluklar oluşacak ve bütün jöleleri temizleme imkânına sahip olacaksınız. 181. Seviyede bulunan ve ulaşılması imkansız karelere bu kombinasyonlaryardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca, iki adet paketlenmiş şekeri yan yana denk getirirseniz ve ikisinin yerini değiştirirseniz 6×4 alan gibi büyük bir alanı temizlemiş

CANDY CRUSH SAGA OYUNU OYNA

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna