2014 Pedagojik Formasyon Sonuçları Sorgulama Ekranı
Ana Sayfa »Eğitim » Eğitim Haberleri » 2014 Pedagojik Formasyon Sonuçları Sorgulama Ekranı

2014 Pedagojik Formasyon Sonuçları Sorgulama Ekranı

   

2014 Pedagojik Formasyon Sonuçları Sorgulama Ekranı

Pedagojik Formasyon Sonuçları açıklandı. 2014 yılında üniversiteler bünyesinde açılacak Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına katılacak adayların yerleştirme işlemi sonuçları açıklandı. Pedagojik Formasyon Sonuçları 2014 aşağıdaki sorgulama ekranından TC Kimlik numarası ve Aday Şifreniz ile öğrenebilirsiniz. işte 2014 Pedagojik Formasyon Sonuçları Sorgulama Ekranı ve ÖSYM'nin yaptığı açıklama...
 

2014 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı: Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması
 

2014 yılında üniversiteler bünyesinde açılacak Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına katılacak adayların yerleştirme işlemi tamamlanmıştır.

014 Pedagojik Formasyon Sonuçları, 19 Haziran 2014 günü saat 16.00'dan itibaren ÖSYM'nin internet adresinden açıklandı. Adaylar sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Programlara yerleşen adayları gösteren fotoğraflı yerleştirme sonuçları, adayların yerleştirildikleri programların bağlı olduğu üniversite rektörlüklerine ÖSYM tarafından elektronik ortamda gönderilecektir.
 

Kayıtlar, Üniversiteler tarafından 23-27 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacaktır.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna